Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv márkatársak. Kérdésem a következő:Kawasaki klt 160 hoz hol tudok esetleg alkatrészeket vásárolni? 1982 évjárat USA modell. Berántós 3 kerekű.Kicsit gatya de nem menthetetlen.Köszönöm a segítséget előre is.
Küld el a számod és felhívlak mert csak órák múlva megy el az üzenet.
Ha nem vagy messze akkor érte mennék, Nyíregyháza mellett lakok.
Ha nagyobb a távolság akkor utánvétes csomagként? Postát is fizetem!
Helló
Megvan a tükör.
Nemrég vettem meg a mocit, csak most kezdtem el bogarászni pár dolog után.
A jobb oldali tükörbe ragasztott lap van és borzasztó 🤦🏻‍♂️
Üdv! Esetleg megvan még? 😅
Olvasgattam igen, hasonlók a tünetek...
még nem volt időm végigolvasni mindent mert még dolgozok 😬
Elolvastad az alattad levo pàr bejegyzest?
Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni. Alany, 2003 Z1000. elindulok vele rendesen, amikor átmelegszik minden, egyszer csak kigyullad a FI lámpa meg az olajnyomás lámpa, és menet közben leáll a motor.
megállok, gyújtást leveszem majd indítok és elindul. Aztán egyre sűrűbben csinálja. Ha megállok 15-20 percre pihenni, akkor utána jódarabig megy megint.
Tippeket, tapasztalatot, ötletet szivesen fogadok, hogy mi lehet a probléma...
További szép napot és széles utat mindenkinek. :)
Szia! ECU cserére kaptam én is javaslatot egy márka társtól nála az megoldotta a problémát azt mondta. Én is körbe telefonáltam gyorsan a bontókat de sehol nincs most ECU de kaptam ígéretet az egyiktől ha lesz akkor szólnak :). Ha meg írod a fejleményeket azt nagyon megköszönöm. Üdv: Csaby70
Hello, Kawa Z 1000, 207-209 évjáratra keresek BIONDI szélterelőt.
Ha valaki tudna, köszi
Szia Csaby70!
Gyújtótrafókat cseréltük, de nem az volt a baja. A héten kipróbáljuk egy másik ecuval, ha lesz tapasztalat akkor megírom. Nem egyedi jelenség, már többen írtak privátban is ugyanilyen hiba miatt, de megoldás még nem született senkinél.
Sziasztok tud valaki infót arról hol tudnék 2004-es z750 bontott első teleszkópot beszerezni?
Köszönöm megpróbálom, bár az én gépem S-kivitel, nagyobb fejidommal, és külön órákkal.
http://youtu.be/tI3_W5lDFGY menni fog nem bonyolult. Csak te izzót rakj az izzó helyére. 😉
Sziasztok! Cserélt már valaki első izzót Z 750S /2006/ segitség kellene. Köszönöm.
Szia Zsolti! Érdeklődnék kiderült-e mi okozta a leállásokat? Mert nálam is jelentkezett már nem egyszer az idei évben ugyan ezekkel a tünetekkel egy 2005-ös Z750S-nél.

Köszi a választ előre is üdv: Csaby70
Sziasztok!
Z750S-nél a motor túlmelegedésére figyelmeztető LED-nek normál estben kell magáról valamilyen életjelet adnia? Gondolok itt pl. gyújtás ráadásakor felvillanásra vagy ilyesmire.
Előre is köszönöm a válaszokat!
Twin bontó Kakasd.
Üdv! Jobb első lábtartó konzolt keresek, Z 750 2006 évjárathoz. Köszi
Ha benzin van a tankban, akkor meg kell nezni a pumpa elött üzemanyagszüröt. Tovabba megneznem, hogy biztositek nem füstölt - e el.
Amugy a valami nem üzembiztos, akkor annak nem az a modja, hogy addig hajtjuk, mig le nem terdel...
Sziasztok!
A napokban vettem egy 2003-as Z1000-est vásárlást követően 2 nappal nem indult tekerni tekert, az eladót felhívtam és megoldotta a problémám acpumpa nem működött ( egy kicsit megütötte) utánna jó lett mentem vele aznap kb 150km-t két nap múlva kicsit járattam az udvaron, tegnap pedig kb egy 50km- t gurultam vele ma pedig ismét nem indult! Próbáltam végig csinálni a acpumpa kicsit utogetos folyamatot de nem jártam sikerrel! A véleményekre, ötletekre lennék kíváncsi mi lehet az orvosság?
Amikor tudtam menni vele akkor igen hangosan sípoló hangot ad!
Előre is köszönöm!
Sziasztok

2008’ Z750 keresek szép állapotban első fényszóró burát,max fényszórót emberi áron..