Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én már kezdek félni :)
még szép h eringre megyünk nem libakergetőzni
Az a pálya semmit nem ér, nem hogy 5000 magyar pénzt! Egy vacak gokartpálya.... Akkor már itt van a kecskeméti, ami legjobb tudomásom szerint csak 1-2000 Ft!
Akkó gudnájt!
Az tuti ,főleg ha a Szikgátról viszem, azzal még be sem indulna, ui ottkörül van a szenyviztelep . De majd kizizzenek előtte a Vekeri-tóra és viszek neked egy bukósisakkal, belefér vagy 6-8 liter, szép nagy lufifejem van! Az Ering tényleg jobb , de nem annyival amivel többe kerül 1 nap, de döntsétek el Ti, hol akartok Z talit ,bárhol jólehet!
Szintúgy.
Jó éjt Urak!
Hát apám téged az ág is húz. Nekem meg a felső szinten még csak két szoba van készen. Tiszta csatatér a kecó. Kívülről sincs még színezve, a kerítés sincs burkolva. Á, unom az egész építkezést.
Jah! Azóta volt már csőtörés is! Ezekkel a qrva házakkal folyton csak a baj van! Ne vegyetek házat! Bezzeg a jó kis Z750-nek sose volt baja 4éven keresztül , csakhát azt meg meguntam!
Hozz nekem debreceni levegőt légyszi. Befőttes üvegben, betöltöm a légszűrő felől, teljesen másként indul be a dög.
Zrider, hogy áll a ház projekt? Sikerült kiheverni a tüzet?
Köszi! Bontanék én is a Ti egészségetekre, de sajnos csak az az 1 volt , elfelejtettem venni, igy nem baszok be ma sem! Kakucs az elég kis lájtos a nagymotorok számára, de azért még bőven élvezhető, főleg annak, aki nem szokta 2kiló fölött verni! Ha ez az 5.-e áll , én is kimegyek vmelyik motardommal, lesz ami lesz!
Én most küldtem be egy pohár jó fajta francia vörösbort. . Nagyon rendben van.
Majd megmutatják,
ÁÁÁÁÁ nem még csak 500 km van benne. No a Kakucson a napi díj 5000 Ft. A koptató csavarokat ki kell szedni a lábtartó alól (már akinek van még) . Ez a díj azért szimpatikusabb. Láthatjátok, hogy a pálya nyomvonala nem vészes (még nekem sem). Bár én inkább fotóznék és videóznék. És utána kaptok emlékbe egy csinos DVD-t a találkozónkról. A lényeg, hogy kaját hozzon mindenki, mert itt még nincs büfé vagy hasonló. De azt tudunk venni Kakucson is.
A google-s cucc megvan, kinyomtattam, betanultam, csak azt nem tudom, hogy merre kell indulni. Óra mutató járásával megegyező, vagy ellentétes irányban.

Bontok még egy sört.

Egészségedre Zrider!
Voltár már szervízben Robis? 8000 után, mint akit seggberúgtak....
Korábban raktam be műholdas képeket a kakucsról és az elhelyezkedéséről, illetve, hogy hol kellene találkoznunk.
Felírjuk az ITINERT!
Itt van egy két kép.
http://www.kakucsring.hu/galle...
Kedden beszélek a Kakucsiakkal.
Igaz a 2008-as árak eléggé barátságtalanok lettek. Délelőtt 9000 Ft, délután 11 000 Ft. Egész napra 15 000 Ft. Lehet, hogy Kakucsra kéne mennün, hogy a begyakoroljuk a pálya vonalát 12-ére?
Táborfalva hozzám is közel áll!
Sok időt töltöttem a környéken.
Jürgennek van valami kapcsolata a pályával, remélem tud intézni belépést.
Április 5-re összeállunk mint a krumplis tészta, fotózunk, videózunk, élvezzük egymás társaságát, megbeszéljük az okosságokat (jobb mint így), megnézzük egymás vackát (mármint motor), egyeztetjük a Kawa napot a Kakucson. Ja és körözünk egyet a pályát (koptatjuk a majrécsíkot). Nekem úgyis dolgom lesz Táborfalván (ott laktam korábban), úgyhogy ezért javasoltam az eseményt. Reméljük eső nem lesz. FIGU ellátja a bajokat, és Andykát kéne meggyőzni az ápolónői feladatok ellátására .