Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez kapható?
Lehet, hogy igazad van a lábtartóval kapcsolatban, de a nyilatkozatban benne van, amit aláíratnak veled. Aztán lehet, hogy nem nézik meg. Szerintem sem lehet rossz pálya. Nem túl kanyargós (mármint a külső pálya) és elég széles is. Azért egy gokart pálya jóval keskenyebb. Az Ering persze jobb, de az ára alég bágyasztó. Ráadásul most néztem, hogy 5-én nincs nyílt nap. De majd beszélek velük is.
Ha már a gumiknál is tartunk az új Dunlop Roadsmart lesz az igazi. A hivatalos bemutatóját z750-el tartották. 2 komponens, de pályázni kicsit kemény lesz, viszont a Qualifiernél 30-35% tartóssabb azonos használat "stílus" mellett.
Akkor április 12. Kakucs a fix, az ötödikés még képlékeny, de valahol Pest és Kecskemét között félúton.
Hali mindenkinek! Ha 5E HUF a Kakucs, akkor felemelték az árát. Ezelőtt 3E HUF volt ha nem volt mentő és 4E HUF ha igen. Álltalában nem volt. Továbbra is tartom, hogy a lábtartócsavart soha nem kellett kiszedni és nem is hallottam senkitől ilyenről. Ering jobb lenne, mert ott még nem voltam és már beleéltem magam, hogy ott lesz a tali. Mindazonáltal Kakucs is jó móka, akárki akármit mond! Üdv.
Hali mindegykinek!
Mán én is jó vagyok, én ma nem a húsvét miatt iszok .
Reggel felkeltem és akkora pejhekben hullott a hó, h sírvafakadtam egyből ,
hát lehet ezt józanul bírni .
A lecsolkodás meg csak katalizátor volt, a láncreakció beindulásához ,
de mostmár kibírom .
Ja lányok virtuálisan érezzétek magatokat meglocsolva , verset nem írok mert a srácok szét cinkelnek, ha meg olyat írok ami miatt nem, az nektek nem tetszene .
FIGU
én is a pro-t használom épp most veszek jöv héten mert csereszavatos lett
Halí Srácok Szar az ídő,Mítt lehettenní, számíto gép előt ülní,és halgatní BLUES CAMPANY T.
Hali
Most látom, hogy kimaradtam egy jó kis virtuál kocsmázásból
Pirelli az nagyon jo sőt a legjobb,de a pro-s! csak azt használtam eddig. Volt hátúl fent,de most már roti rágja az udvaron! Pirelli nem csúszott meg soha elejét is vég lelehetet rakni. most bridgestone van fent a 002 eddig a legaggreszívabb.Egyenesbe nem de kanyarban nagyon stabil,sokkal puhább!
Felétek szar idő van? Szombathely környéke egész jó! Én már mente egy keveset,legalábis hagoskodtam! Nem nagyon tolerélják a leovince gp dobot! nem sanjnállak bennetek?inni se olyan rossz! Nem ihatok ha motorozok!
jah Nekem is amióta ismét van jogsim, már nem is olyan izgalmas a motorozás ,bár az enyémet nem a tinta miatt huzták be anno.
Miarákvan? Mkinek a jogsiját veszik? Én jogsi nélkül is motorozok
nem leszek, már vagyok
direkt holnapra csináltam egy nap pihenőt, h motorozzak erre mi van ma is szar az idő, holnapra is ez várható, marad a pájinka
Jacek ,Te alkesz leszel, oszt majd offon a más fődjén karistolsz fel-alá a kombányoddal!
ha már az időjárás ilyen kegyetlen ma velem akkor pájinkába folytom bánatom
na má na hmmmmm finom eper pájinka
dehogy bírtam... csak a jogsimat most kaptam vissza
.....a pálinkától!
kb 1 óra múlva már készen leszek
Én pont most fogyasztottam el egy üveg szódát...
Ti nem jártok locsolódni?
... vagy már kész vagytok?
cseréld le, én pirelli dragon supercorsával vagy dunlop d209 gp-vel megyek
szerintem vicces leszek a pályán ezzel a road attack gumival amit még a mecsekben is túl tudok hajtani :)
mitől is