Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv hölgyek, urak!

Az április 5. nekem sajnos több okból sem jó... egyik helyszín sem.

Más téma. Eleinte azt gondoltam, hogy a Z750-nek nincs is annyi baja mint sokan mondták... de bizony van. Nem vagyok egy Rossi... sőtt... de kezd pár dolog zavarni. Van itt olyan, vagy tud valaki olyan embert javasolni aki hozzá tud nyúlni a masinához, hogy javuljon pár dologban? Pl fékcsövek-fékhatás, első telók, félrehúzás stb... Nem szeretnék ( és sajnos nem is tudok ) horror összeget költeni platinaáron mért alkatrészekre márkaszerviznek nevezett rabló társaságoknál... Ja és Vecsésen lakom, de ha van értelme akkor nyilván el tudom vinni majdnem bárhova a gépet, azért ha a közelben van az nyilván kényelmesebb.

Köszi az infókat.

Üdv és széles utat!

knapet
Padova melle "kell" mennem Aachenbol, azert gondoltam, hogy akkor mar a svajci Alpokot nem kene kihagyni.
Csutka!
Én a helyedben az Ardennekben döngetnék egyett. Közelebb is van és nincs olyan hideg
És nem jönne még valaki a Furka hágóra május elején? Vagy potyogjak le egyedül?
Nem tudja valaki hogy a svájci Furka hágó általában mennyire járható május első napjaiban? Csak simán megfagynék, vagy az út is jeges lenne? Asszem kezd a józan eszem elmenni...
Valami történt, mert tudok feltölteni képeket.
...
nekem működött
Nem is próbáltam... Kint takarítgattam a drágát... Bár a nagy pancsi csak holnap lesz!
Big!
Te sem érted el a fórumot mondjuk 16.00-19.00-ig?
...Mert mi azt mondjuk!
Nincs megrogyás!

Szombaton jó idő lesz és kész!
Sztem most menjen aki tud (mondjuk lehetne pénteken mindenkinek jelezni aki megy, hogy tudjuk kire számítsunk), és legközelebb remélem nemsokára feldobok egy újabb időpontot akkor már tuti melegben április vége felé. Addig Cápa barátunk is rendbe tudja szedni a vasat és nem lehet kifogása ha a jól működő ninjáját körbemotorozza egy kis Z

Én akkor indulok el reggel ha 10fok körül van és nem esik. De ezt már pénteken lehet tudni ponotsabban. Aki meg először menne pályára az sztem mindenképp menjen, és nézelődjön, az még ingyé is van, a pályáig lehet egyet mocizni (ahhoz nem kell feltétlenül sokkal több mint 10 fok), lehet nézni a pályázókat és lehgközelebb melegben már tapasztaltabban lehet menni és tudni mikre lehet számítani.
Mindenki vigyázzon magára addig is. (remélem engem sem öklelnek fel hazáig meló után... )
csinálunk legközelebb is2.gif" align="absmiddle">
mondjuk ugy lenne célszerű h csütörtök, péntek felé már reálisabb lesz az előrejelzés de ha 10 fok fölött van akkor mi tuti megyünk
Jurgen ervei mar eddig is eszembe jutottak, de nem festettem az idojarassal az ordogot a falra. Nekem valszeg nem lesz kesz a motorom szombatig, rossz idoben pedig egyebkent sem mennek. A Kakucs-tesztnap pedig egyaltalan nem erdekel. Sokan pedig tkp. csak nezelodni szeretnenek.

Nem lenne okosab elhalasztani a palyanapot? (En orulnek neki.)
Akkor most összefoglalom:

FIGU, Robis, King, Coro és én csak tátjuk a szánkat, és fényképezzük a többieket (janika, Cápa, bivaly és drbig).

Ha ez az ára, akkor legyen

Ha mindenki akarja, hogy jó idő legyen, akkor az lesz. A pályát meg bevezetékeljük, mint a garázsfeljárót és lesz meleg aszfalt
Szevasztok!
A szombati tervezett eringes pályázással kapcsolatban van egy kis gáz, mégpedig az időjárás. Az még hagyján, hogy lehet eső is, de az előrejelzésben a hőmérséklet is megfontolandó szombati várható időjárás

Szóval én akkor megyek fel a pályára, ha azért 10 fok fölött jár a hőmérséklet, de akkor sem szívesen. Tudom milyen tuti 20 fok körül/fölött pályázni . Ráadásul a délelőtt még hüsibb, mint a délután, hiába az olcsóbb pályázási lehetőség, ezt mérlegeljétek. A kakucsnál sztem jóval élvezetesebb min. az ering, jókat lehet kanyargászni és TANULNI!, de azért klasszabb egy nagyobb pályán menni. Mindkét társaságnak szép időt és csúszásmentes pályázást kívánok, szombati eringhez csatlakozok, ha az idő megengedi!
Vigyek kamerát on-boardnak?
Szasztok! Eringre szavazok, a 9 ropis nekem is elég lesz.
Hat milyen palyazas lesz ez, ha mindenki csak fotozik? Nemetesen szolva: "lagytojasok"...
itt majd gyakorolhatsz reméljük leszünk egy páran

a 4*30 perces állítólag 9 ropi az még elviselhető
Hát, csak legyen több versengő mint fotós!

Ui: nem vagy pro fotós, csak szeretek fotózgatni és van 1-2 kocka ami sikerül
CoRo !

Te hol vetted a tükreidet, elfelejtettem megkérdezni a múltkor,mikor itt voltál !

Nekem mind1,mehetünk E-ringre is! Meg nem muszáj egész naposat venni ,lehet órásat is (asszem 2szer fél órás) is van ! nekem az is bőven elég lesz, idén kezdésnek bőven elég !
végre lesznek akkor profi képek 2 fotóművész már lesz
Hi Srácok!
Énis igyekszem ott lenni, de csak és kizárólag képkészítés céljából! Mivel nemrég bővítettem ki az objektív táramat egy 135mm-res lencsével így remélhetőleg remek képek készítésére van esély bárkiről. Nekem még jobban megy a fotózás, mint a versengés!
Ez így van! Mindenki a saját felelősségére megy fel, és aligha lehet egy bukta után bebizonyítani, hogy ki volt a hunyó. A biztosító sem fizet, hiába volt akár Cascod!