Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nah, TomLamb az egyetlen, aki nem undorodik az újpestes vesemelegítőtől?
Itt van róla néhány kép. Tisztára olyan mint egy hagyományos vesevédő... Csak a szokásosnál lilább. És csak M-es méretű. Volt a boltban még van 20, ha valaki mégis beleszeret. De látom, itt mindenkinek van szuper felszerelése, nem kell ingyen derékmelegítő...
Olyan tíz körül indulnék. A többiek is dél körülre igérték magukat, UGGYE!
Jösz?
Helló Gab!

Szerintem én megyek. Szólt Attila, hogy bsztam válaszolni. Bocs!
Holnap?
Sziasztok urak innen fejérmegyéböl jön valaki 12-én kawa nyíltnapra akko írnátok
En meg akartam egy ilyen jelet is a vegere de lemarat. Ugylatszik mar a weboldal is tudja, hogy okoskanak nem jar mosoly!
mármint motorGUMIBA (elég félreérthetőre sikerült)
Hat, el is varom!
, én használtat használok mindig
Na majd ugyan így csinálom ezzel a vacak pirellivel! Helyetted.... Oké?
...jah visszafordultam a textil cucért, mert szétfagytam a bőrkombiban. Egy kicsit hideg van
Janika!

Ezek új gumik? Ár?
odaképzeltelek a fényképezőgép mögé
Engem kepzeljetek oda holnap!
Sziasztok . Remélem még nem késő jelezni ha én is mennék

csak most lett biztos a részvétel . A tavalyin is naon jól éreztem magam / kezdőként /
.
FIGU ! Ha esetleg 11- körül tervezted az indulást mehetnénk 1 ütt , vagy esetleg telefonon

egyeztethetnénk 30 546 50 17 . JÜRGEN ! ha jössz és nem felejtenéd el elhozni a tavalyi videót

megköszönném ... Jó idő lessz! ha meg nem kit érdekel széles utat....

/ Ja szombaton Bp. Hősök terén motoros nap ! Du. 4-kor Citadella /
Holnap meg ne szóljatok, hogy tiszta szutyok a motor! Én ilyen gány időbe meg nem takarítom....
Most Kisújszálláson vettem Győri Attilánál, de amugy Turkevére járok csak most ott nincs jó
Addig is megyek és csapok egy kört a Velencei-tó körül
Janika!
Kivel csináltatod és mennyi volt a gumi?
sajnos nem tanáltam supercorsát igy maradt a D208 de ez se rossz
itt is fujdogál a szél de nem vészes
Hát nemtom, itt olyan vihar van, hogy szélgenerátort kelletvóna épiteni nem betongyárat de ha ott is igy fúj hónap, legfejjeb majd becsukjuk a nagykaput!
jóvan rezegjé majd ide, tuti jó idő lesz
most megyek gumishoz rakok már fel vmi jobbfajtát sajnos a supercorsám elfogyott
Még várjuk ki ,hogy érek haza innen a kőfejtőből , de reggel odacsörgök, még megvárom ,h a békák mit brekegnek .
Szasz Zoli!

mit szolsz hozzá ha holnap olyan 10-11 óra tájban Fegyin tanálkoznánk a MOL kúton, jön propuls is őtt is ott várjuk be
Hat, csak a szivem fajna, meg a hajamat tepnem. Meg ugye, ha szombaton elmegyek az E-Ringre, akkor ki fogja otthon a Ninjat epitgtni? Ki fog motorosboltba menni? Inkabb belehuzok, h a kovetkezo alkalommal mar Veletek tarthassak. Sot! Lehet, hogy - bar nem akartam kimenni - mar a 12.-ei tesztnapra is lenezek. De csak lehet, me' amugy nem nagyon vonz.