Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az 1000-es is rezonál? Erről írhatnál egy kicsit érdekelne... A 750-es 6000-7000 környékén zizeg, alatta felette nem.... Hány km/h-ig ülsz egyenesen a motorodon? Nagyon tetszik a 2007-es Z1000 csak nem tudom elképzelni milyen túrázni egy ilyen mocival, mennyit érhet az a plexi rajta ami neked is a képen van... Thx.
Sziasztok!

Sajnos úgy tudom, hogy a ZX10 blokk csak szóbeszéd. Hivatalos oldalakon erre nincs utalás. Másrészt motortérfogat és a furat milliméterre egyezik a korábbival. A teljesítmény 127LE-ről 125LE-re lett visszavéve (valószínű a magasabb környezetvédelmi norma miatt), míg a nyomaték nőtt 95,6Nm/8000-ről 98,7Nm/8200-re. A leírások szerint csak hangoltak a blokkon. A váz viszont új, s remélhetőleg a rezonanciákon javítottak vele.
Az adatok innen származnak: www.kawasaki.de/z1000/default....
És én jónak tartom azt a filozófiát, (ha erről van szó) a kawanál, hogy ezekbe a naked, félnaked motorjaiba átkarakterizálja a sportmotorokból származó blokkokat... Mert ebben a kategóriában szvsz nem az a halálba forgatós stílusú blokk illik, hanem inkább a több nyomaték, rugalmasság, tartósság, stb...
Mennyi tesztben olvashattuk, hogy jó-jó a motor csak szét kell forgatni és az megöli pont azt a vezetési élmény részét ennek a kategóriának amit élvezni lehet....
Köszi!!
De szerintem ennél több, mert az Új zx-10es blokkot rakták bele!! Legalábbis ezt olvastam több helyen is!
Az meg 175 lovas......úgyhogy, lehet hogy több!!
Az előző Z volt 125 lovas!
Azért kösz.
hi!

125le, 98,7Nm nyomatékkal...
Császtok!!!

Valaki megtudná mondani hogy az új 2007es Z1000-res Hány Lovas????
Előre is köszi.
Szijja Andyka!
Megmondom őszintén azért nem szóltam Neked, mivel tudom, tanulás végett nem lesz időd érettségiig motorra, és azt is tudom egy éve (mikor a Hyo klubba kerültem), hogy kis Z az (elérhető) álommotorod ahogy nekem is (talán lesz egyszer lehetőségünk a nagyra is ). Summa summárum nem akartam a szívedet fájdítani.
E-mailben leírom a paramétereket a héten. Elvileg e hét vége felé, vagy köv. hét elején tudom elhozni a szalonból, ha engedi az idő .
Kíváncsi leszek a kawa túrára is, de én nem tervezem a szakítást a Hyo klubbal, velük mindenképp menni szeretnék jövőre is, nagyon klassz korrekt emberek, nem hiszem, hogy azért mert kawával leszek nem mehetnék velük túrára, persze kivétel, mikor márkatalálkozó van, de magunk között szólva az idén sem volt (legalábbis nyílt nem, csak a dunaújvárosi keresztbe szervezett...)
Remélem tudunk közösen gurulni jövőre még szezonban, mi leszünk a ZiZik
Jüüüürgeeeen!!!!! Ne mondd hogy teis z750 tulaj vagy/leszel, nem is tudtam! régi csapatbol mégiscsak lesz olyan aki jön velem a kawás bandába? ráadásul Zén? remek!
énis tervezgetem, gyüjtögetek, a hyot már eladtam ugye, ha minden szépen és rendben megy, augusztus legelejére meglesz a Zé, ha összejön rá a pénz. titkon abban bizok hogy hozzámvágnak még párszázezret és akkor beujitanék egy 07es Z750re (valami tesztmotor, vagy ilyesmi) nagggyon jolenne. nem is szoltál hogy Cegléden veszed... majd elárulhatnád idövel hogy miket kellett rá fizetned még pluszba (adók, biztositás), kb mennyi a szervizköltsége, satöbbi, érdekelne
Hali Mindenki!
Van v.kinek feldobozolva kisZ-je? Ha igen, tudna feltenni róla képet? Nem gyári bukógomba illetve bukókeret is érdekelne, mivel kb. 30-cal menve jobbról kitolták alólam a motort és tükör, fejidom, fékkar, hűtőderformáció, kinyílt motor- és sebváltó olajdeknifedél, kilapított dob és eltört hátsó lábtartó + kulcsonttörés lett az eredménye a kb. 4 m-es csúszásnak. Ha lett volna v.-mi bukásvédő szerkezet, állítólag csak én sérültem volna! Van valakinek ezzel kapcsolatos tapasztalata?
Kösszecs! Az tuti, h. a karbon nyitott dob nagyon szól, de épp ezért én lehet picit visszafogottabbal is megelégszem (miután micron hallotam, az nagyon bejön, de a kereskedő nekem ajánlotta a finstert is 50 körüli árban, csak hallani kéne mielőtt perkálok )
Én idén az euroringen voltam, jó kis kezdő pálya, nincs nagy sebesség, viszont lehet jó sokat dönteni, a gumimról eltüntettem legalább a rinyacsíkokat (160-as hátsó gumim volt az előző gépen), kíváncsi leszek mennyivel másabb a 180-as hátsó.
hi.felhívten egy szervízt, azt mondták nem kell utánállítani a sportdobnál!
egyébként én majd jövőre akarok ráakasztani egyet!Leo,micron,akra,arrow.
majd látom, vagy bódis.na
mind1. csak szóljon!
Mik a tapasztalatok sportcobbal? Nekem van egy mastek karbon dobom (azt nem tudom még passzentos-e erree a gépre), de hallottam már micron dobot kis Z-én, nagyon állat volt. De úgy nem akarom felrakni, hogy ne legyen beállítva hozzá a gép. Akinek van fent, milyen beállítás kell hozzá (gondolom szakszervíz kell... főleg, hogy még garis a gép) és a fogyasztás mennyivel nagyobb?
Köszi mindenkinek! Nekem nem lett bajom, azt nem tudom hogy, a ruhám is teljesen k.o. lett, a térdemet vertem be nagyon az még fáj kicsit de semmi más, nagy mázlim volt.
A gépet szerintem a biztosítonak amit ajánl érte, mert csak úgy fogom tudni kifizetni a bankot.
látom nem lesz hétfőn semmi.
hova téliesítitek még a mocikat?
én még most is rohangálok.Ma is tök jó idő volt!
tudom, régen amikor még nem volt csabán mcdonald"s szegedre jártunk hamburgerezni, még mz-vel
majd figyelem a fórumot!
Sajnálom. És a motort hova adod el??? Bontóba? Mert érdekelne róla 1-2 dolog.
Nem távolság Bcsaba, ráadásul jó az út szegedig, szezonban sokat tettem meg a távot (Szeged-Bcsaba-Szarvas-Kecskemét-Szeged) kellemes 3 óra mocin ülve! Szóval tavasszal nyomás!
Hali mindenki!

Csaladi okokbol sajnos en is eladnam a paripat. Z750S fekete.
www.kep.tar.hu/pacman/50393974...
Akit erdekel az irjon ide vagy hasznaltauton megtalalja az adatokat / elerhetosegeket.

Laci
én is jobbulást kivánok!
szervezzetek tavasszal is ilyen rakparti találkát, és akkor én is elugranék(most téli álmot alszik a moc, ráadásul békéscsabai vagyok), de szívesen átgurulnánk néhány haverral!
jobbulást
Jó lenne, de a gépem még nem lesz nálam, tán a rákövetkező héten már itt lesz
Eldobtam egy kanyarban, csúsztam a betonon, aztán árok és a motor meg ápördült a fejem fölött, így lett totálkár. Most várom a biztosítót mit mond már egy hónapja kb., de még semmi. Ami abból marad abból veszek új gépet.
hé.szeged és környéki Ztulajok.
nem lenne kedvetek hétfőn összefutni!
dec11-én.sok Z.na.mondjuk este 5-6körül a rakpartnál, vagy valamerre.
passz
na?
Hello! Semmi különleges szervezés nincs. Kigondolom ilyenkor télen hová szeretnénk menni a nyáron. Veszek egy térképet, összeadom a km-t, így már tudom kb mennyibe fog ez kerülni és irány. ketten-hárman megyünk álltalában. Szállást nem foglalunk, estig motorozunk, 6 után meg kezdünk keresgélni. Mindig akad. Szeptemberben menjetek, jó az idő, kicsi a forgalom és kevés a túrista. Szállások nem foglaltak és olcsóbbak. gallery.madi.hu/ a Krisz albuma és utána a Francia túra az enyém. Biztos tetszeni fog.
Remélem lesz még sokáig, mert per pillanat számomra ennél ideálisabb középkategóriásnál picit talán nagyobb mindenes sporttúra gép nincs, így 5-6 év múlva jó lenne újra ilyen típust venni. Persze most még a lelkesedés is szól belőlem, de majd használat közben kiderül az igazság, de ahogy nézem a tulajok véleményét, nem nagyon adják el azért mert nem elégedettek a géppel