Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Ilyenem van.Fényezetlek és nincsenek kifúrva,a hasidomhoz nincsen tartó,a sárvédőn a furatok távolsága 280mm.Hasidom 16e sárvédő 14e
Üdv.:Tamás
Hasidom és sárvédő itt lehet, de ha hívod kérdezd meg az üléspúpot is.
http://batszimotor.hu/
Jelcsát keresd!
Sziasztok.

Z750/2009/első kereket tud valaki?

Hasidom,ülèspúp és hátsó sárvédő érdekel még
Van még ilyen üléspúpod?
Megvan a váltás a kis Monster!
Sziasztok volna egy bajom van egy 600as ninjam 1999es sajnos ma valamiért 90es tempónál elkezdett ledadogni és leált nem indul de néha röffent a próbálkozás folyamán nem tudtok segíteni mi lehet a gonja?
Üdv elado motorkák ,érd 06209352002
Szia! A kipufogó már elkelt és 70ezer forint volt az ára. 30ért szó szerint egy csövet kapsz.
Szia. Zr7- hez nincs féktárcsád ,elsők? Köszi
Szia. Meg van még a cső? Ha igen 30 ért vinném szállitással együtt
Sziasztok, tudtok valakit aki bont z750-et? 2007-es széria műszerfal / kilométerórára lenne szükségem.
Sziasztok! Mivv GP black kipufogó összekötő csővel eladó. z750 04-06 de lehet újabb modellre is jó.
Jelcsának tudod a számát, vagy adjam?
Hali! Ki bontott mostanság Z 750 S-t? Jelcsa, Sedu? Előbbi bont még? Egy szép első lámpa lehet érdekel majd mert az enyémet már agyonverték a kövek rendesen..
Sziasztok! Zr7-(vagy 2004-06 z750)első féltárcsákat keresek. Köszi
zx636 520-as szettem van ha az jó a Z1000-re. 10,000Ft.
Természetesen az Enuma- az a gyári is mint írtad- van magyar képviseletük is és a JT meg már gyárt gumis első lánckereket ebből vegyél előre meg hátra is
Sziasztok!A Z1000-en cserélnék láncot.Jelenleg a piacon kapható 3 gyártó lánca ami szerepel a cserében.1 Enuma(EK) 2.D.i.D. 3.Rk melyiket érdemes megvenni?Nem egy vad motoros vagyok túrázás egykét gyorsulás,nincs egykerekezés csak szolidan.Köszönöm
Sziasztok valakinek eladó kormánylengés csillapítója.
Csak minőségi nem kínai! Full szettben 2003-as Z1000-re?
Eladó.....!

Dainese avro d1 kétrészes fekete bőrruha.
52-es méret (Én a képen 176cm magas vagyok és 80 kg)
Használt de szép állapotú.
Nincs bent esés, nem szakadt.

Ha valakit érdekel, privátban küldjön egy, üzenetet!
Hello! Eladó sportdob Z 750 en volt, 2007-tol . Ár 25000ft osszekotocsovel együtt . Tel.: 30/6515632
Szia! Egy elérhetőséget tudnál adni?
Igen, a doboz gyári volt. Viszont a benne lévő tükör használt. Burkolata összekarcolva, és a festék leverve végig, ahogy a kulccsal leszedték!!!! Leszarom a 10 ezer forintot amibe került, de legalább ne újnak hirdesd!!!