Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!
Segítséget szeretnék kérni. Vettem egy 2008as ZX10R-t, patika állapot, mint az új, 13300km van benne. Teljesen gyári. Már beszéltem egy sráccal,
aki szintén nem rég vett ilyet, és ő is arra panaszkodott, hogy valami rezonál a műszerfal irányából, 3500-4500as fordulaton, de még nem jött rá mi. Nem a plexi, nem a műszerfal, nem a kormánylegés csillapító. MIntha egy alátét rezegne magas frekvencián. Ez pici gond, csak engem zavar. Nincs itt valakinek ilyen gépe, aki ezt orvosolta?
2004-2005 zx10r kormánygátló konzol másolat készült marógépen!Ha érdekel valakit jelezze!
Kiváló ügynök vagy
A Bornyú Kutató Intézet nevében üdvözöllek!
sziasztok keresek 93 évjáratú zx 10 kawaszakimhoz teljes idomszettet enyém sajnos csuszott elégé leharcolt lett ha véletlenül tud valaki akorr 0630 481 83 57 számon elér elöre is köszönöm de ha van esetleg komplett motor az is érdekel
Sziasztok keresek eladó kawasaki zx 10 r 2006-os pályaidomgarniturát és eladnám az összes gyári kék idomgarniturát lámpával tel 06707727497
Csao! Nekem van egy bontatlan. Fekete gyári 30 pénz.
fortunator747@gmail
Hali keresek zx10r 2004-5 re üléspúpot!
Én egészen ki vagyok békülve vele a gsxren, bár én sosem kerekezem. Lehet érdemes lenne előbb utóbb beruházni egy öhlinsbe?
Eladó használt cuccok Kawasaki ZX-10R (2008-2010) motorhoz:
- PP Tuning lábtartó szett: 55.000HUF
- GB Racing deklivédő szett: 45.000HUF
- SFS zöld vizcső szett: 30.000HUF
miri,

a GSX-R gátló is gyárilag egy szar. Azt felrakni nem sok értelme van...
Láthattál.
Ok. Erre voltam kíváncsi. Az újak 400 euró körül vannak, úgyhogy én is bontottra gondoltam. Nélküle meg gondolom nem túl egészséges menni hosszú távon. Jut eszembe, ugye téged láthattalak április végén a pannonián az irodák előtt ücsörögni?
Nekem eszembe nem jutna gyári gsx-r gátlót ráfabrikálni. Kicsit rosszabb gumival még az öhlinssel is be tudott csapkodni.
Szóval 50-100e Ft a találtok használtat.
Hello DDT!

Segítséged kérném. A haverom most vásárolt egy 2004es zx10-et. Ha jól tudom erre az évjáratra kimondottan ajánlott kormánygátlót rakni.
Van valami olcsóbb megoldás, hogy biztonságosabb legyen a motor, vagy mindenképp meg kell venni egy öhlins, bitubo, hyperpro gátlót. Esetleg rá lehet tenni valahogy egy állítás mentes gsx-r vagy egyéb gátlót, vagy nem érdemes ilyennel szarakodni?
Valaki tudja esetleg a gyári "kawazöld" színkódját?
Feszszabályzóval visszahívták kb. 2 éve. Gariba csere. Másról nem tudok.
Hol hirdetik ezt a motort?
Sziasztok még mindig eladó öhlins gátló 04-05tizesbe
Az ago-motors logó rajta van, ott kereskedj hátha többet tudnak a motorról! :)
Üdv Skacok!

Motorvásárlás előtt állok, és kellene egy kis segítség számomra. A kiszemelt példány egy 2008 as zx10r. Akinek van infoja esetleg hogy van e típushibája vagy bármi más amire oda kell figyelnem azt örömmel hallanám Mutatnék egy képet hátha valakinek ismerős a motor és tud róla valamit. Amúgy 3500 km van benn elvileg de valahogy nem tudom elképzelni.
Szia hát szerinted? Szerintem igen
Eladó öhlins hátsó gátló 04-05 tizesbe http://www.kepesmotor.hu/teles...
Lesz új gép Tomi?
Eladó egy új állapotú hátsó gátló 04-05tipusba http://www.kepesmotor.hu/teles...