Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy elerhetoseget (e-mail, telefon) tudsz esetleg adni? Akar johet e-mailben is az adatlapomon levo cimre.
ZX-10R(04-05) alkatrészek eladól.
Komplett váz papírok nélkül:230000Ft
Akrapovic full titán kipufogó rendszer,sérült de javítható:120000Ft
Hátsó kerék:35000Ft
Gyári leömlők:22000Ft,32000Ft
Micron sport dob összekötő csővel:43000Ft
Arra a motorra gondolsz amit egy másik "szerelő"-től hoztunk el mert szétszedték és nem működött? Mi hozzá se nyúltunk az ügyfél már előzőleg bevásárolt dolgokat hozott majd mivel pontosan megmondtuk neki h nem fogunk abban a hónapban nekikezdeni, mert annyira tele vagyunk elégedetlen ügyfelek motorjaival LOL, elvitte a járművet. Kérlek tájékozódj mielőtt ilyen hiteltelen dolgokat írsz! Egyébként egyáltalán nem sajnáljuk, hogy nem javítottuk meg a motorját ha ilyen a tulajdonos, legalább nem lett ügyfelünk. Köszi
kawasaki @ steelhorsemotor hu
Melyik emílre írjak?
Pl adatlap
whats app.
Hogy érhetlek utol?
igazad van dynamic motor
az hogy kawasakihoz nem értenek tuti. novajon volt egy zx9 amihez 80 e ft értékben vetettek alkatrész, nem tudták össze rakni sem a motort, össze vissza szerelve vitte el a gazdája, nem tudtak mit kezdeni vele círka 2 hónapon keresztül egy 7000 ft-os alkatrész hibája volt ennyi
megadhatom a csákó számát, nem volt őszinte a mosolya mikor róluk beszélt.
Nem synamic hanem Dynamic nekem jó tapasztalatom van velük kapcsolatban.
Van egy BODIS kat kiváltó csövem,2008-2010 évjárathoz ha valakit érdekel!
hallottam a synamic motorsról, nem igazán jó vélemény volt róluk.
Köszönöm azonnal meg is nézem
Szia nézd meg a sztender kapcsolót , hogy a rugó megfelelő erővel húzza fől a sztendertr mert ha nem a rázkódástól hajlamos meg szakítani a gyújtást esetleg ha nem ez a probléma akkor Egerben a Dynamic motor hivd őket ügyesek a srácok írom a telefon számukat. 06202368560 vagy 06304029696.
sziasztok.van egy 2006-os zx10 esem.a problémám a következő lenne 10 ezer felett hozzá kezd rángatni olyan mintha vagy a gyújtás vagy az üzemanyag ellátás szünne meg.ha valakinek van hasonló tapasztalata vagy ötlete,hogy mi lehet kérem segitsen benne.előre is köszi.gabi
jóvan
ha meg esne majd megcsöröglek azt elugrok érte...dee remélem nem fog
bár most még esőt ír
A szekreny tetejen porosodnak szerintem 2 eve, szoval valoszinuleg nem most fognak kelleni.
ha tudod nélkülözni akkor megköszönöm
Tervben van, remelhetoleg nem fog esni az eso.

Tukroket kivigyem esetleg oda?
köszönöm !
írok majd fb-n

dankee
jah..hétfő hring?
Ofkorsz.
júli6-7 körül kölcsön tudod adni 1vagy2napra?
Nekem van.
üdv :)

valakinek pesten van 2004-2005 zx10r hez való tükre? 1 műszaki erejéig kérném kölcsön
elvileg