Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Új ZX-10R/RR:
https://totalbike.hu/hirek/2018/09/03/piros_szelepfedel_nagyon_veszelyes/?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=link
Mire lenne szükséged?
semmi felirat nincs a kipufogómon, sose volt vele gondom.
Hello. Ha esetleg elerheto meg ez a dob, engem nagyon erdekelne...
Banja f.$zom. Csak talaljak egyet!
A Muzzy nem e-betüs az a baj,műszakin elég nagy gond!
Sziasztok!
2004-05-os zx10r-hez keresek kipufogododobot osszekotocsovel!
Muzzy a vagyam, de nem kotom az ebet a karohoz!
Sziasztok!
Tud valaki 2011 utáni ZX10R-hez motor alkatrészt,bontottat?
Köszi előre is.
Persze küldöm.
Megoldódott,köszi.
Sok vagy kevés???
Üdv H2R privátba elküldöd a számod.
Üdv mindenkinek, 06-07 zx10r hez keresek sérülés mentes idom garnitúrát. Aki tud kérem segitsen. Széles utat..
Sziasztok.Van egy eladó farokidomom 2006-07 zx10-hez.Zöld színű gyári matricával.Ára 10000
Érdeklődő 0670/627-04-15 számon tud elérni és további kérdésekre válaszolok reggel 7től este 21óráig!
Köszönöm
Bitubo kormánygátló!Integrált hlámpa!Fekete plexi!Gyári dob,gyári hlámpa megvan!
Sziasztok!
Úgy gondoltam,hogy eladnám a motorom fiatalabb vétele miatt!A motorral annyi a gond,hogy 4.sebbeség kiugrik!Egyenlőre csak itt hirdetem,egyáltalán lenne rá érdeklődő ebben a
körben vagy nem!Van váltóm külön csak 1-2hónap a szerelő mikor ráérne!A Kawasakiban késő ősz inkább télre válalnák be!A motor teljesen rendben van,nagyon sok pénzt költöttem rá!
Ára?
Sziasztok!

1-2 éves zx10RR vásárlásán gondolkodok és érdeklődnék, hogy a sima és az rr valamint a performance között technikailag ill elektronikailag milyen különbségek vannak?
Ha lenne valakinek eladó esetleg akkor szívesen megnézném, ha pedig valaki olasz v2-re váltana egyébként akkor van egy picit felizgatott Ducatim.

Előre is köszi!
A dobbal!
Szia,
Tudsz képet küldeni? akle750929@gmail.com
Köszi
Van egy BODIS kat kiváltóm 2008-2010-hez bizti össze lehet hozni vele!
Sziasztok!
Nincs valakinek 2011 utáni ZX10R-hez katalizátor helyetti összekötő csöve?
Köszi előre is.