Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok !

keresnék kuplung deklit, 2000-2001-es évjárathoz .

akadna vkinél?
Kivel kékültem Tegnap az Üllőin?
Iridium plexi, adrenalin felirat...
Valószínű a szkroll gombom nem működik hogy nem tudtam odáig visszanézni

Nem nem azt, egy másik oldal, Britt fórum volt ha jól emlékszem, (nem azért angol mert angolul írták) és ott beszéltek a levegő szenzorról. de az másik link, és ide nem tettem fel... sem a könyvjelzőmbe
Melyik oldalt keresed?Amit Szept 5-én linkeltél be?
Nahát ez az a NAGY Kérdés. A lényege kb annyi hogy a forgattyús ház szellőző levegője, össze kötettésben van (állítólag) a ram air rendszerrel, (gondolom ott veszít valamennyit a feltöltése) és azt kötötték át.
De egy angol oldalon meg a levegő szenzort is csesztették, csak azt meg nem találom :S még rajz is volt a computer melyik lába a szenzoré :S (én lökött nem mentettem el az oldalt)

Más valaki nem nézte meg?
Sok kicsi sokra megy :P
Magyarul mit cseréltek ki mire? Hogy több paci legyen
http://www.drpmds.pwp.blueyond...

Egy kis érdekesség, vélemény?
Na ne lelkizzél!
Bird te nem hiszel bennem, úgy érzem!
Na arra kíváncsi leszek!
Hmm...milyen szép napos idő van
jajam,akkor tavaszra ago-úrnál padozna a bestia :)
Csak nehogy puli legyen belőle
Isten hozott a jobb az erő klubban :))
Nem vicc a komondor, remélem lesz a bontásban.... az is..... és még egy hét.... wááááááá
Nah srácok rászántam magam.felraktam kíváncsiságbol a gyári dobot. Érezhetően erősebbnek tűnik de a hangja fos a sportdobomhoz képest. Sportdob mivel nincs hozzálove a mocihoz szerintem egy 10-15loeröt veszit
Jövőhéten megnézem a bontást, ha minden összejön, és igazak a hírek a guba is meg van rá, hmmm 2 12es? a végén még lehet azt kellene megcsinálni ÁÁ nem, jó lesz azt az enyémre rábontani
Guroval beszéltem tegnap, az első tengely kap, illetve emelőszemesre volna jó egy párat tenni.
A zx12r re hova raksz bukogombat? Mert az okdalidomon ami kivan alakitva az szerintem csak disznek lehet oda bukogombat rakni. Van aki 6ud linket adni hol tudnék nezelodni vagy rendelni hátsó nagy lanckereket. Egyedit marmint nem hagyományos kinézetűt. Pl.: fekete elcsavart spirál formájút.
A turbót
ehh akkor lövésem nincs mit kellene még megnézni :S
Ilyen messze van Prága?
Nem. Igen.
Az jó, nekem nem bírt annyit :)) de a 200 as gumával jobban fekszik az óra felső végénél, arra jöttem rá
wazz a középen új D211-es hátsó 4800 Km-t bírt és ebből 4000 Km kétszemélyezés volt
fel is tettem a következőt
Bird arra gondoltam a fékcső más mérete nem okozhatja a problémát? Azt is megnéztétek?