Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az utca 222, 300 a vége :)) le van folytva? :))))) de tény gyárilag turbós :))
Na ebbe illő hölgyet keresek
Bírd na bocsi, okos teló,hűlye szótára
Szia Bíró,igen kb 1,5honapja hazajöttem és azóta itthon dolgozom,várom hívásodat
Nem olyan rossz a a teljes cikkhez
Jaaaa. Én kérek elnézést :)
Te most itthon vagy? Oktatás ügyben akarok kérdezni majd vmit.
Bird Cimbi szerintem ezt mi (+néhány cimbi itt ) már 14-évesen kinőttük.
hááá Szebusztok ma délután hoztam haza a Bestiámat Esztergomból és én ki is mondom a Protech-szervízből na de olyan jó lett,hogy réges-régen motoroztam már ilyen jót .Köszi Cs Csaba széria rendszer stb,Pesze P-C azé van Így nekem Esztergom nem a Suzukiról híres
Mit szóltok a Kawasaki H2 nevű csodához? Elvileg a netes szaksajtó szerint jövő héten kedden mutatják be. Kompresszoros sportmotor 300 Le körüli teljesítménnyel. Yeeeaaaahhhhhhh
Kipufogót már ezren gyártanak itthon, ezért felesleges pl. ebay-ről vásárolni. Az áttételekkel meg el kell dönteni, hogy mit szeretnél. Gyorsulni v. nagyobb végsebességet? Vagy kerekezni?
Sziasztok srácok! Nyehehehehehhe! :-) lenne 12 kérdésem a társasághoz. Véleményre és tapasztalatra lennék kíváncsi. Esetleg valakinek áttételezve van a zx12r? Mert ha jol emlékszem 46os fogaskerekem van a kicsit meg nem vágóm. Arra gondoltam hogy 1el kissebbet előre és 1el nagyobbat hátra. Hogy mivel járna ez az áttételezes?! Ja meg furni akarok az idomba vagyis szerintem ezt majd a Nádasi Csabi megcsinalja. Bukokereteztetni akarom a zx12r-em.mert 1részt kerekezni akarok vele másrészt erre felénk jön le az autópálya románia fele és egy 20kmes szakszon van közút a hatarig,persze mi pont azon közlekdunk miv,el mas út nincs és kedves határon tuliak hajlamosak a 2 sávbol 3at csinalni meg azt hinni hogy autopalyan vannak meg.1szóval mennek mi t a barom egy olyan úton ami tiszta kátyú nyomvàjú,foltozott repedezett darabos stb. Aki járt makó nagylak közt az tudja. Szóval az ilyen faszkalapok miatt is akarok keretet,meg tetszik is persze.ja kérdés még undertail-t csak ebayen tudok rendelni mert ott kurva drága tehat 30-50ezer ft közt van (nevetséges) igyis ujrafujatom az egész idomszettet mivel elcsaptak. De agyalok undertailen és akkor vennék integrált hátsó lámpát bele. Szóval attetelezni akarom bukokeret undertail.ja meg hogyan tudnék olyan rendszert szerezni kawasakira aminek y felfogatasa a lábfékhez kell rakni,magarul rövid dob ami közvetlen a hasidom végén ér ki csak.
én mondtam neked, hogy ne XX-et vegyél
Mert egy ZX-12 mindent kibír
Mert 220,felett nem tök mind1, indexelsze?

Izzó? foglalat? +/-, kábel? ( olyan tempónál rezeg az egész broki) vagy csak szimplán az oxidáció?
Jól mondod tesó!
mert te becsületes vagy és nem csalsz
én viszont nem csak 402 m-en használom a gépet
Hmmmm...3-ik? Arra még soha nem jártam :)
vazz, azért néha had tegyem már fel 3.-ba
hát ez az, 200 kiló alatt meg minden OK
Ez f...ság, ott valami bibi van. Különben is mit száguldozol? :)
200 alatt meg rendesen működik?
üdv,
ba..ott már vki olyat, hogy az index balra 200 nál csak 2-3-at villan, aztán megáll, 220 fölött meg már csak egyet villan?
jobbra normál a működése
Szia! Tudok segiteni! Adatlap