Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A második hétvége tökéletes lenne. Akinek volna kedve egy kis gurulásra és pont jó is lenne neki az a hétvége, akkor nosza rajta.
Helyes! Megnyugodtam
Egyszer már megbántam, hogy eladtam az előzőt, ezt a hibát nem követem el újra. :-)
Akkor esetleg a 2-ik hétvége? Elsőn locsolkodás van
De én nem akarok szervezkedni
Köszönöm!
Sajna én csak az első két hétvégén leszek otthon, így nekem csak az jöhet szóba.
Elvileg én is benne vagyok, de pl a 18-19-ei hétvége nekem nem jó.
Gratula hozzá! Zöldülünk, zöldülünk
Akkor már ketten lennénk.Még valaki?
Meg kell szervezni, itt a Mátrában is lehetne mit csinálni...
ÁÁÁ de gyönyörű. Ezt élőben is szívesen megnézném,áprilisban megyek haza összekéne hozni egy 12-s talit.
Itthon is jól mutat, új otthonában... :)
Mázlista! Itt munka, munka.....
Bizony-bizony, változnak az évek, változnak az árak. Csak nem árulod a gépet? Nincs időd motorozni?
Az a gép nagyon patika! Ne válj meg tőle!
Hát, itthon landolt a kicsike, szó szerint makulátlan darab. Még egyszer külön köszönet Jimy kollégának az aszisztenciáért...
áááá 145 km! de jól esett!
Emlékszem még arra az időre, amikor a fullosan felszerelt, 2005-ös gépet nem tudtam eladni 1,1-ért sem (2011 környéke).
Mit érne ma a 2003-as, Muzzy rendszeres második moci, valós 10e km-el? :-)
Furcsa, hogy áll a garázsban egy második motornak tartott 12 éves rakéta, aminek majdnem új illata van :-)
Folyamatosan figyelem az eladó 12-t, de erre fel is kaptam a fejem! Sokat nem kanyaroghattak vele, van vagy 3-4 cm a gumi szélén Oldalán egy karc sincs képről, remélem élőben is ilyen patent és nem potyára mentek! Ha tényleg ilyen jó állapotban van, ez az ár (feltételezem alkuképes a 999000) egész jó érte
Gondolom Jimy-t ismeritek talán a 9-es topikból, jön velem a randira ő is...
Szia! A motor képről nézve jó állapotban van!
Az ára meg téli, mert a 2003-as 1,1-1,3 körül megy a piacon.
Szokásos dolgokat nézd meg rajta, és vedd meg!
Holnap meg is nézem, majd este jelzem mi lett az eredmény.
A képeket megnézve szerintem jó vásárnak tűnik ennyiért.
Sziasztok!

Erről a vasról tudtok valamit? 2001-es ZX9-R-ről váltanék.
http://m.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-12r_ninja-8740183

Köszi!