Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csoki, részemről még homályos, egyelőre a klubbházunkat kéne csinálni a bandával, mert egy hosszú projekt miatt kiszakadtam 2 hónapra és van mit pótoljak. Nagyon valószínű, hogy jövőre, esetleg ősz elején tudnék menni.
Viszont cserébe volna pár kérdésem :D
Tudjátok-e a kerékcsapágyak méreteit? Van valakinek felszerelve kormánystabi?
Előbbit nem akarok gyárit, SKF ugyanaz és tizedannyiba kerül, utóbbit legyártanám cnc-n, de nemtudom a méreteit és kellene egy kis segítség.
Hello,
nekem ok. Ebédet szervezzek Egerben?
http://westernetterem.hu/etlap
D
M3 kivezető Shell kút 10:00 indulás? Akkor lesz idő motorozni, kajálni és időben vissza is érni. Akár Szegedre is
Ok!
Nekem tökéletesen megfelel.
Hali, valszeg jovok en is.
Utvonal javaslat: Bp-Gyongyos (M3-on, melegitesnek), fel a Matraba. Elso megallo a felso parkolo. Onnan le Parad-Recsk-Sirok-Ebakta-Eger.Fagyi (esetleg lajtos ebed Egerben), vagy kicsi kerulovel Szilvasvaradon. Onnan irany haza (M3, vagy sima 3-as).
Hm?
Hát igen, de csak azért nem lenne unalmas mert nem győződ kerülgetni az út hibákat. Iktassuk be akkor Henryx cityt, meg még valamit.
Csapathatunk a régi 5-ösön is és akkor nem unalmas. Henryx cityben még én se voltam. Felőlem mehetünk oda is.
Tisztára meg vagyok hatódva, hogy képesek lennétek lejönni Szegedre, bár nem hinném, hogy nagy élmény lenne 160 km-ert nyíl egyenes úton egy kanyar nélkül megtenni. Felénk csak a körforgalmakban lehet kanyarral találkozni. Én személy szerint valahol a hegyekben csapatnék pl. a Mecsekben a Mátrában vagy a Bükkben. Nagyon szeretem Eger, Esztergom, Visegrád, és a Balaton környékét is. Tehát szerintem van bőven választék, de azért van egy konkrét javaslatom is. Szívesen elmennék Császárra megnézni a Henryx city-t. De ha nektek az alföld kell én meghajlok az erőszak előtt.
Lerobbant? 0-án van a mutató vazzeee!
Nekem jó. Atlantis valami javaslat?
az örök klasszikus, és egy plusz :)
olyan útvonal kellene ahol lehet veretni, az északi tatabánya, meg környéke elég fos volt anno is, arra tuti nem, lehet szeged felé kellene veretni, arra ugy is régóta csak emlegetjük, én elmennék arra felé. helyiek meg csak mutatnának jó "pályát" <3 kaja meg lehetne szegeden, vagy arra felé
Jöhetnek az ötletek. Merre guruljunk, hol együnk?
Hol vagy zsivány4es, te nem akarod élőben megmutatni nekünk azt a gyönyörű 12-est ?
Szegediesen ejtve , majd a Pöstiek meg mondják.
Fasza a lámpa tiszta transformers :D Engem is érdekel a tali!Hol lesz pontosan?
Hello. Érdeklődöm a tankbőr iránt, kérdés a szín és az ára.
Akkor legyen 22.
ki jönne még?
Nekem jó a 22.
Na akkor 22-e lesz a nyerő?
a 28-29.ét csak 23.a után tudom megmondani, akkor szól a kuncsaft hogy mi legyen :S
21-22 ből még nem tudom a lakatos jön-e az öreg opelhez, (Opel Senator 85ből A/2) idén azt a projektet tolom, emiatt szegény kawa idén picit háttérbe volut.de talán a vasárnap ami jó lehetne előre láthatóan azaz 22.e

ez így kinek lenne még jó?
Sziasztok
Hánykolódik nállam egy ZX12R-re való tankbőr esetleg
ha valakit érdekel
Akkor már lennénk négyen, az is valami. Én még zsivány4es-ben bízom. Na majd meglátjuk.
Isti biztos valahol kanyarra vadászik Marcipán, Gyuri szerintem bevethető