Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az új ZZR 1400 nekem nagyon bejön. A 12-es más világ. Sportosabb és vadabb. A ZZR-el kimegyek a világból és marha kényelmes. Ugyanakkor észre sem veszed azt a bazi nagy erőt ami benne van. Csak beszarsz, hogy még mindíg húúúz
A 12-es viszont markáns, karakteres és imádom a harapós blokkját. A mai napig tetszik a formája.
Milyen tipus ? És mekkora van rajta ? Ha 16 mm vagy annál kisebb akkor szar a fék.. Nekem Brembo 18mm cilinderrel 4 mm mozog a kar és beton kemény.
A mai napig zzr 1400-on gondolkodtam de aztán hirtelen felindulásból úgy döntöttem, hogy marad a gép. Az az igazság, hogy nagyon a szívemhez nőtt egyszerűen képtelen vagyok megválni tőle, ezért inkább rendbe rakom. H2 ugyan már kinek kell az, főleg úgy, hogy nincs itthon kredenc.
Én mást reszeltem
Na még rádobsz a kredenc fiókjából 8 millát és jöhet a H2!
Üdv! Az enyémen az van,az előző tulaj rakta rá,de szerintem a 6 dugos tokyco-hoz nem az igazi,keveset tud nyomni mennyiségileg az olajbol,ezért nagyon beesik a fékkar,ott viszont már elfogadhatoan múködik,szerintem a 4 dugosokhoz az igazi.nem jobb semmivel sem mint a gyári.
Szevasztok. Ma reggel végre kaptam információt a biztosítótól . Eurotax alapján kerek 1 milliót állapítottak meg a motorra, a roncsértékre pedig 245 ezret., de még nem fizetnek mert valami papírra várnak a rendőrségtől.
Reszelt valaki már Radiális féket 12-re én most tettem meg
Köszi
Bele lehet rakni csak a seb váltó tengely nem jó hozzá!!!!
Oksa, szólj. Köszönöm azért.
Sziasztok !
Egy ideig nem olvastam a fórumot, ezért lemaradtam pár eseményrők. Atlantisnak mielőbbi jobbulást kívánok (és a motorjának is) !
Idő közben sikerült nekem is szert tennem egy 12-re, sérülten vettem, itt a fórumon kínálták. A nagyobb javítani valókat sikerült elvégezni, de maradt pár hiba, ami még orvoslást igényel. Az akksi új benne, de mindig lemerül, ha jár a motor, nincs rendes töltése. Feszültség szabályozó vagy generátor (lehet nem generátor, hanem tekercs van ebben?) hiba lehet. Hogyan tudnám kiszűrni, melyik a rossz?
Szia Zsivány4es!
Bocsánat, vki hamarabb csapott le rá privát üzenetben.
Amennyiben mégsem tart rá igényt, viheted ingyen Te is (majd kérek egy postacímet)
Üdv,
D
Hali! Nekem kéne, mennyiért adod?
Hali,
rendeltem új fék-és kuplungkart adapterrel a motorra, természetesen arany színben. Tökéletesen illeszkedik, de az újam rövid hozzá. Állítható a kormánytól vett távolság, de ha belövöm a nekem optimálisra, már beüt a kormányvégbe (vagy légteleníteni kellene?).
Mindegy, ha vkinek tetszik, viheti egy bambiért.
akkor újabb fejlesztés.
http://www.visordown.com/featu...
Köszi, a motorkód nem passzol.
a motorkód megmondja. ha más a kód akkor nem.
Okés köszi Bird!
Elvileg 2002-ben más váltót fejlesztettek hozzá, de hogy ezt bele lehetne "faragni" a régibe azt nem tudom.
Sziasztok
Olyan kérdésem lenne hogy a 2003 as évjáratú 12 es váltóját be lehet rakni egy 2000 es évjáratúba, vagy teljesen más a két váltó?
Köszönöm
Gyanítom, hogy a magyarországi piacinál kicsit magasabb, de meglepne, ha sokkal több lenne, mint a javítás árajánlatának a fele
Kivancsi lennek egy eurotax ertekre a 12-es tipusnal...
A helyreállítási költséget hétszentség, hogy nem fogja fizetni, szinte biztosan több, mint az eurotax ár, azaz bőven GTK. Vagy fizetik a gép eurotax értékét, és viszik a roncsot, vagy fizetik az eurotax érték és a roncsérték különbözetét, és azt csinálsz a ronccsal, amit akarsz. Legalábbis így kéne működnie, majd kiderül, az otthoni biztosítóknál hogy van ez.