Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jelen állás szerint én is ott leszek a shell kúton időben
változás esetén Bird értesítve lesz
Nem
Majd egyeztetünk!
Te vagy az egyedüli.
Pécelre nem jöttök le a kutra? akkor csatlakoznék ott én is
Van még itt aki Szegedi?
Rendben
Látom Algyői vagy,majd összefuthatunk.alkalomadtán.
Az az Alacskai pihenő,ott szoktam tankolni.Köszi atlantis a meghívást,de jövő szerdán úgyis mennék Sirokra,ha az idő olyan lesz,ezt most kihagyom.Jó utat nektek.
Mit csináljak 200 fölött mindig megéhezem.
Akkor vegyél egy Gold Winget is, hogy utána kényelmes legyen
Jó lesz az a Shell kút kicsit hamarabb megyek és már teli hassal várlak benneteket (KFC, Mc.Don.)
Találkozhatunk az M5-ről lekanyarodva az M0-áson. MOL kúton. Onnan meg 3-an átmegyünk a Shellhez.
Valami baszott nagy gépet
Na, mit találtam? :D
Van teleszkópom, csak a platni kellene, de levettem a méretet a furatokról, megcsinálom saját fejjel...
Köszönöm a linket, viszont elsőkerék van rajta csak. Nálam a hátsó pont a kritikus és az hiányzik minden oldalról -vagy a két kerék ugyanaz a méret?
Na mégis csak megvan az a Shell kút ( köszi jimmy, nem nagyítottam eléggé a térképet) Akkor ott 10.00-kor. Hajrá!
Basszus lehet, hogy béna vagyok de én nem találom azt a Shell kutat úgy hogy én az M3-as ring pihenőnél (Mogyoród elött) várlak benneteket 10-re ott leszek.
Hali!
https://oem-parts.hu/en/parts/...
Itt megtalálod, a csapágy méreteket.
6005 a csapágy 2z. A szimering 32x47x5, mindből 2 db.
Pedig ha eljönnél akkor Birdtől megvehetnéd a stabit én meg kikapnám a kerekeidet azt leolvasnánk izibe a csapágyakat.
Muhaha 600as kanyarvadászok 2X600
Hát jó legyen, bár én az alföldi repülést favorizáltam volna, de ez is jo!
lényeg hogy találkozzunk már végre

m3as shell kutat meg megtalálom
Zsír!
Nekem van egy extreme tech. Jól muzsikál és nem zavaró a felszerelése. Nincs útban, lehet tanktáskát is felrakni tőle.
Jó ötlet Domi! Szerintem igen!
Nekem is oké.