Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még nem értem oda, hogy felrakjam, de már nálam vannak a cuccosok, azért köszönet...
van csavarom de messze vagyunk
sziasztok. vettem egy 96 os évjáratú zx6 r motort. a motor megállt, nem indul. rámértünk és nem tölt vissza ..volt már valakinek hasonló?
tanácsokat és alkatrész ajánlatokat( amennyiben van eladó) szívesen fogadok.
köszi üdv: Gergő
Ha az utolso kepen az a csavar van, ami kellene hozza, akkor vidd el a csavarboltba, nyomd az ember kezebe es ad neked hasonlot.

Ha nincsen meg hozza a csavar egyaltalan, akkor szedd le a labtartot, vidd el a csavarboltba es keressetek belevalot.
Ja, bocsesz, a kiszedett csavar a jobb oldal lábtartókonzol egyik csavarja, és ezt pl. óvatosba bele tudtam tekerni, tehát erről lehet szó 95%...
Hai, vki esetleg tud-e segíteni abban, hogy csavarbótbó` milyen hosszú, és milyen menetsűrűségű (én végképp nem is értek hozzá) csavar szükséges hogy a fokozatokat ne a 3 as képen demonstrált technikai eszköz segítségével kelljen váltani ? Kb. 5 cmre gondolok és 636C
Előre is THX
Köszönöm pálesz.
Szia!

Lehet, csak kicsit drágább, mert kell hozzá egy jeladó is!
zx6r 99` bontás m.viktor84@freemail.hu
Szép napot uraim,. Érdeklődnék,hogy zx6r 1996-os motorba,fokozat számlálót be lehet e szerelni.Köszönöm a válaszokat,további szép napot.
A hétvégén több, mint fél év téli szünet után végre megjárattuk a masinákat. Szombaton bemelegítő, szoktató kör volt, vasárnap pedig hetes tali, ahova csempésztem megint egy kis hatost.
03-04 hez egy első fékfolyadéktartálya kompletten nincs valakinek eladó?
Hali!Az is jó!Küldenél képet róla meg árat?
lacam0707@freemail.hu
köszi
Kösz a tippet de most már csak teljes fényezés után amihez meg gyűjtenem kell.

Így jártam én is tegnap valami szart össze szedett a mágnes és frankón bele is karcolt alapozóig a tankba olyan 40 mm hosszan .
Nem elég a bajom meg még ez is tetézi a fasz ki van már erre az évre.
Egyik spanom jó régen lebaszta a tanktáskát a földre, annak a mágnese összeszedett pár imbuszkulcsot a földről, majd ráhelyezte a kölcsönmotor tankjára mit sem sejtve. Meg is vásárolta utána a gépet
Igen, én is az átlátszó fóliát javasoltam volna.
Nekem a lámpáim vannak befóliázva, igaz, az a kavicsok ellen, de karcos sem lesz így. :)
Autós karc elleni átlátszó fólia.A 3M-nek elvileg vannak motorspec. szettjei is.
CSaó
Ki hogy orvosolja a ?
Össze bassza a tanktáska a fényezésem mi a picsát csináljak ellene azon kívül,hogy ne rakjam fel .
(Így már hála istennek full telibe kell fényeztetnem az egész dögöt , )
Valaki ötlet ?
03-as nem jó?
Na ne szórakozz
Köszönöm tisztelettel, a segítségeteket. .De sikerült megoldanom.
nem egyezik, de a régi vázba beszerelhető az új blokk. erre varrj gombot.
Nem sok köze van egymáshoz a két blokknak, tehát csekély az esélye az egyezésnek.
Így bezzeg működik...
A 96-os évjárat generátorfedelének a cikkszáma tehát itt látható:
http://www.temeculamotorsports...

A 98-asét az előbb linkeltem.