Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még vár rám egy karbi csere, akkor tünetmentes lesz.
Ja és egyenlőre megmarad a járgány
Jó lett a Kawa?
Nekem is 2CT van, de nem nagyon bejövős. Tény, hogy hamar bemelegszik, viszont ugyanolyan hamar túl is melegszik. Rosso Corsa jobban bevált, vagy supercorsa, na az állat volt!
kawazsolti. Köszönöm az infot.
Tudok segiteni! Adatlap!
Szia igen persze.
Rosso II-őm van elöl hátul. Csak dicsérni tudom nagyon jó visszajelzéseket kapok tőle az útról. Volt már angelem, metzelerem, de úgy is mindenki hazabeszél... :)
Szia! Persze! Nagyon szép a mocid!
Az adatlapodon lévő e-mail címre írhatok?
Szia 2012-es jo ?
Üdv. srácok!
Érdeklődnék, hogy van-e itt olyan köztetek, akiknek 2010 vagy 2011-es ZX6R-je van?
ZX636r oldalidom kis javítással,matrica ép.5e ft.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Sziasztok.2000-es Kawasaki zx6-r-hez keresek fém kuplung lamellákat,vagy címet ahol tudok venni.Üdv.
Eladó ZX6R-re hátsó ülés.
Hibátlan , ahogyan a képeken is látni!

Az árat megbeszéljük ha felhivsz.
Budapesten, Gödöllőn, 60-ban, Mátrában megtekinthetô.
Posta is OK.

06-30-960-69-99
Annyira nem öreg a gumi 4-5 éves.
Újan vettem.
Idővel olyan átalakuláson megy keresztül a szerkezet, hogy a tapadási tulajdonságok extrém módon megváltoznak. Elveszti a rugalmasságát, keményedik, és szélsőséges esetekben az oldalfal megrepedezik, lényegében mintha tömör műanyagon gurulnánk.A tűző nap a legnagyobb ellensége a guminak.
Az mitől van hogy a hátsó gumi az utolsó k.b. 1000 km -en kopott el örült sebességgel, és most már csúszkál is.
Alig érek a fékhez már megy is keresztbe kívülről vicces lehet be a motoron elégé para.
A nagy meleg miatt lehet vagy így hal meg a gumi.
Lehetséges!
Viszont a szlogenjük,lehetsz ördög vagy angyal
Az túragumi nem A Hayabusa az jobban eszi a gumit.
Pirelli angel volt haverom busáján elég hamar elkopott (2 szezon).
Igaz nem kímélte
Nem is vettem sértésnek, csak arra céloztam, hogy általában inkább túratempóban közlekedek. Egyébként a választás oka: ezek voltak használtan, de nagyon jó állapotban a gumisnál.
rosso corsa
akkor pirelli vs michelin
Michelin pilot power 3 nekem az van, nagyon jó. (Szerintem)
természetesen dot 0415
Én se m nem sértésnek szántam a hegyi vadászokra gondoltam.