Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem. Nem foglalkozom romokkal.
En az egyik baratomnak neztem azt a motort meg.

Az idomok az egyik oldalan torve vannak, allitolag 20km/h-val csuszott el egy fekvorendoron vele az ember, bar ahhoz kepest eleg jol osszetort. A hatso lengovillan volt meg egy horpadas amit eszrevettem.

Egy sufniba volt betolva, alig lehetett korbejarni. Annyira nem volt szimpatikus, hogy megkerjem az arcot, hogy toljuk ki az udvarra.
Pár éve hatosozok de lassan kellene valami ami megy is hogy ne aludjak be mire történik valami.

Most megnéztem mi a kínálat otthon... van egy ropiratörött polírvázas 880-é, egyedül az a polírváz aggaszt... túramotornak még biztos jó... de hát.

Nem vagy túl jó helyzetben így idomok nélkül mert a ratyihuszárok az eredeti fényezést szeretik csak törölgetni akinek pályára kell az meg nem ad érte annyit.

DDT nem ismered véletlen azt a polírvázast a használtautón?
Nem is sok :) ez a legolcsóbb tizes :)
De gondolkozok egy hirtelen leárazáson...viszont nem minden áron akarom eladni

Kéne mi
Jó az ár... jó sok! Ma nattyon undiii vattyok!
Attól hogy Te azt hiszed hogy gyorsan mész még nem biztos hogy gyorsan mész.

Nincs baj a 10 literrel ha úgy van használva.
Mondjuk én nem pályázok de 200 fölött szoktam menni (néha németországban )
attól is függ hogy milyen áttétellel van...
de simán reális...
a régi hatosommal (ami karbis volt `99) simán eljártam 5-6literből túrázni...de mikor pl pályáztunk benyelte e 10-12-t simán
Nem normális az enyém karbis és még sem tud 7 liternél többet fogyasztani.
eladó zx10r

ha esetleg valaki átülne nagyobbra

alkuképes...akit innen ismerek..azzal megbeszélés kérdése
Köszi a gyors válaszokat!
Normális, ne sokald, lehet még több is akár. Illetve ha sokallod akkor max
90 úgy 5 lityivel beéri.
Plexire kívülről... a motoros matricának a háta ragacsos így kívülről ragasztod a plexire.
A magyar ematrica.Az osztrak tenyleg matrica,viszont erdekes a magyar mobilos vasarlas.Kuton a hataron szoktuk venni.Van idom rajta,ki lehet sakkozni.
Ha interneten vagy mobilon veszed meg hová ragasztod?
Osztrákoknál is ? Mert megyek ki Némentbe.
Sehova. Berakod a forgalmiba és kész.
Üdv!04 636 ról van szó!Általában 150-220 közötti tempónál normális a 10 literes fogyasztás?Mert én sokallom...
Sziasztok Autopalya matricat hova ragasztjatok motornal ? Bocs a hulye kerdest :D
Ment a válasz

, ,
Írtam mailt.
nem lehet hogy lötyög a foglalatban és nekikoccan valaminek?
Hát kicsit utánuk jártam mostanában és sajnos hajlamosak ilyenre. de nem értem miért ígérnek meg valamit anélkül hogy utána néznének előtte. Megvagyok köszönöm, én most szereztem be egy 2006 os 636 ot most érek lassan a felkészítés végére csak még azt nem tudom hogy nagyobb sebességnél miért ráz be a motor... rendesen a hátuljától hullámzik de ugy hogy a kormányra is rá kell néha tartani. Ha ez megvan akkor nagyon fasza gép lesz. Most kapott gumit ,új első kerék csapágyat, olajat úgy hogy nemsokára összeáll. Te már nem is fogod lecserélni ezek szerint?+
köszönöm az lemaradt .
Tomi email címemre el tudnád küldeni az ajánlásod szerelő ügyben ?