Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudok neked adni küldj egy mailt és adok árat
Nem neked irta, nezd meg az elozmenyt.
Milyen labtarto.es mennyiert?
Amúgy hidd el nem jó kedvemből választottam ezt az alternatívát.
Áááá dehogy kevesebb volt sokkal
Nem árulhatom el ,mert irreálisan kevesebb mint ami a katalóguban szerepel és ha elmondom megölne a Pálesz
Komolyan 240-ért vettél gyári új hűtőt?
Hali Bocy én is más forrást kerestem és meg is találtam sajna kénytelen voltam full új gyárit venni .
Annyi előnye van,hogy ez biztos,hogy új és hogy amire gyújtök az nem lesz egy pár évig megint , .
Azt várom mi lesz még ezzel a szarral hallod de haljak meg vettem új vágó korongokat a sarok csiszolóba nehogy használjam , ,
érdekes téma ez Go!
régen pikkpakk ment a dolog a súgóval...hívtam őket, volt, diktáltam a címet 2nap múlva nálam volt a cucc...
az utóbbi 2évben 4szer játszották el velem is ugyanezt
azóta más forrásokat használok
Érdekes dolgok ezek felhívtam Sugomotort kérdezem van hűtő mondja az ember van ,mondom biztos azt mondja igen de hívjam 1 óra múlva mondom oké. Felhívtam mondja van 50 ezer + 2 ezer posta mondom oké kell. Mondja jó rendben de azért honap azaz ma hívjam újra ,mert kell mennie motorért vidékre nem ér rá mondom ok akkor holnap azaz ma.
Felhívom mondom ismét mi kell mondja hívjam 1 óra múlva oké hívom 1 óra múlva . Mondom mi kell mint a hülyék mert már annak éreztem magam erre közli nincs , .
hát mondom beszarok tegnap volt 100%-ra és kitűnő állapotban mára már nincs a fasz ki van komolyan mondom. Akkor mia faszért ajánla ha nincs ááááá , ,
Zx6r bontás. 30/463-0284
Szeva Dariusz sikerült jövő héten jön a hűtő
Laza 52 ezres lesz de még mindig olcsóbb mint a gyári ami 240 ezer lenne [O21.

Kösz a tippet
, ,

Igen meg a 04 636 van és amennyit rá költöttem marad is. Jövőre kap lánc szettet -1+ 2 és ha jól megy akkor full VTN lesz rajta. De ez a jövő zenéje.
Remélem nem jön közbe semmi már bár van még mi ami elromolhat de a remény hal meg utoljára szokták vilt mondani .

Veled helyzet?
milyen,es mennyi az ara?
sziasztok.erdekelne ha tud valaki egy versenylabtartoszettet kawa zx6 ra 2013
Szia!

nekem van
06302093728
üdv.ZX 6 R első lámpa olcsón eladó-
Látom nem indul fényesen a szezon :D Próbáld a bajai motorbontót!
http://www.sugomotor.hu/ Hátha tud segíteni,
Amúgy mi a helyzet nem voltam erre mostanában hogy van a Paripád még mindig a régi van?
Szevasztok

S.O.S
Ismét problémám van és keresek 03-04 zx6r hűtőt aki tud hibátlant földi halandó áron( nem gyári árra gondolok) az szóljon minden féle képpen.
Annyira sürgős ha már tegnap szóltok az is késő.

Köszönöm előre is ismét a segítséget.
, ,
Sziasztok!
ZX-6R teljesítmény korlátozása a jogosítványodhoz igazítva! Nem kell lemondanod a kiszemelt Kawáról csak azért, mert a jogsid 35kW-ig érvényes! A hatályos jogszabályoknak megfelelő hivatalos fojtókit beszerelésével a 2003 utáni gyártású Kawasaki modellek többségének teljesítménye korlátozható. A gyári fojtókit beszerelése után az általunk kiadott dokumentumokkal a lefojtott teljesítmény hivatalosan bejegyezhető a forgalmi engedélybe, így ezekután a motorkerékpár korlátozott jogosítvánnyal is vezethetővé válik.
Kawasaki ZX-6R, 2004: 25kW-os kit 9.630.- Ft, munkadíj 6.500.- Ft
Kawasaki ZX-636, 2006: 25kW-os kit 32.990.- Ft, munkadíj 6.500.- Ft
Bővebb infó itt
Kawasaki zx6rr eladó.
Nos Kawaszekis utána olvasgattam, kutattam ennek az olaj mizériának,hogy ``öreg,, az olaj van e olajnyomas és hát neked volt igazad, mert az nem befolyásol semmit.
Ennek ellenére a benne lévő ásványok és viszkozitás változik de ez más kérdés.
Ennek fényében ÉN kérek elnézést na.

elárulom hogy nem. de ahogy szicccsó barátom mondaná: titkot nem árulunk el! tudok segíteni benne...
Ujra szegecselned vagy mi ? :)
Hali! valaki tud adni nekem adni egy linket hogy milyen kormánycsapágy kell 2006-os 636 hoz? Előre is köszönöm.
Szia!

tudok segiteni! Adatlap!