Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali
valaki tud használt gyújtáskapcsolót 2002 ZX 6r hez ?
vagy honnan érdemes rendelni Kawasakinak írtam de még nem szóltak vissza .
köszönöm aki tud valamit !
Valaki mért már kompressziót a motorján? Eredményt tud írni?
Rendben, ránézek. Köszi a tippet!
Nem csak elvileg, gyakorlatilag is.
Kihajtás tengelyről veszi a jelet. Szerintem csak nézd át a csatlakozókat, mert lehet csak valahol nincs összedugva rendesen, vagy az óra hátuljából van kimozdulva egy kicsit a csatlakozó.
Jeladós elvileg.
A lánc méretét... szélesség stb... A ZVM ~200 Le-ig..
AZ 525 AZ MIT JELENT PONTOSAN?A zvm, az átvihető erőt? Az x gondolom a tömítőgyűrű típusát
Szerelheted 520 és 525 láncszettel is..
ha verseny láncszettet akarsz akkor 520, ha a fogaskerék is az akkor mehet szettben is.
A 2002.-RE 525 KELL!
Eladó ZX-6R 1998-2004 es évjáratra komplett láncszett: DID 520 ZVM-X 108 aranyszínű lánc, 15/40 Supersprox első/hátsó lánckerékkel.. Ára 32990 HUF.

info: lucifer0820@freemail.hu
Szia!

Ha nem csal emlékezetem akkor ő még bowdenesen mér. Szóval kmóra spirál szakadásod lehet.
Ja és ez hol elő jön, hol nem. Tehát nem állandó jellegű a probléma, csak bosszantó, hogy mindig vissza tér. :)
Sziasztok!
2004-es zx6r, menet közben egyszer csak nem mér a km óra, vagy csak teljesen fals sebességeket mutat össze vissza. Mi lehet a probléma? Találkozott már valaki ilyennel?
Hello. 2003-2004es zx6r-hez gyári leömlő eladó.12ezer ft. Posta csak előre utalás után.Helyileg Tata.
Szevasztok! Elado!
Sziasztok!

2007-es zx6-on időközönként felvillan az FI lámpa, a 39-es hibakóddal. A motor jön megy indul, a teljesítményt nem befolyásolja. Hidegen és melegen is csinálja. Ami feltűnt, ha kivillan az FI egyből eltűnik a fokataszámkijelző(ebben már gyári). Az előző tulaj beszerelt egy Heal-tech-es X-tre Power box nevű kütyüt, ami a fokazatkijelzőhöz van kötve. Előfordulhat, hogy ez okozza a hibát? Köszi a válaszokat.
Esélytelenek nyugalma: Esetleg vki látta azt aki hallotta, hogy új 636C váltó(bontott áron), esetleg bontott(új áron :)), az szól annak aki hallotta, hogy szóljon nekem ?! Előre is Köszi !
Sziasztok . Eladnám gyári 2008-as Kawasaki Zx-6r fék-kuplungkarokat. Ha valakit érdekel írjon rám és az árat megbeszéljük:)
Üdv
Az enyém is ezt csinálta
Akkor egy vastagabb vákumcső volt leesve a fejidomnál.
Nem nyíltak ki normálisan a pillangószelepek.
Hali!Segitséget kérnék!2002 zx 636 rol lenne szó!Ami a gond:Emelőn üresben a motor kipörög semmi gond....Ahogy utcára viszem 4-5ezertől nem megy dadog minden kinja van!Mi lehet a gond?
Sziasztok!Keresek zx 6-os kipufogót!
Sziasztok. Ha kell vkinek ;)
Üdv.
sZIA! www. steelhorsemotor .hu