Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi! Látom Neked is ilyened volt. Mikor adtad el?
Szép motort sikerült venned!
Keresek akár enyhén sérült, papirok nélküli vagy külföldi papiros ZX6R-t 03-tól stunt-ra, olcsón.

core1493@gmail.com
03-04 üléspúp eladó. az ülészár csapja is meg van. 10 e ft+ posta
én a sajátomba szereltem más típusét, nekem a hozzá értő azt mondta hogy egy töltés ellenőrző szál,
Ahová az exup elekronikát is! Elektronika le, eliminator fel!
Sziasztok!
Aki képben van a ZX-6R elektromosságával, főleg fesszabályzóval, ahhoz szólok most!
A ZX-6R (2008) FH016AA fesszabályzójához érkezik a három fázis a generátorból, az OK. Távozik a pozitív és a negatív pólus az akksihoz, az is OK.
De mi az utolsó, vékony fekete vezeték? Az is test lenne, vagy valami más? Egy Caponordba akarom beépíteni, aminek gyengéje a fesszabályzó, újabb mosfet-ekre szokták cserélni, én is ezt teszem.
Előre is köszi!
Szia! Van adatlap
Sziasztok keresek zx6rr 2007-es hátsó rugóstagot!
Helló érdeklődenék hogy exup motor elektronika kiiktatót hová kell bekötni 2005ös zx 6r re? a vezető ülés alatt van csatlakozasi lehetősége? köszi
core1493@gmail.com
07-08 ZX6-R-re keresek gyári dobot, összekötőcsővel olcsón.
Sziasztok! Érdeklődnék hogy a Miskolci Kawasaki szervizről milyen véleményetek van? Jó szakembereik vannak?
Más váz, kábelköteg, immos/nem immos, van exup / nincs exup
lámpák csatija stp más, 4 injektor / 8 injektor
Én bizton nem állnék neki, többe kerül a leves mint a hús.
Meg aztán sose adod el!
Egybe adnám el az egészet.

Van még itt valakinek ilyen motorja? Esetleg Veszprém megyéből?
Ha a dob ovál a bilincs érdekelne
Szasztok érdeklődők hogy a 2005-ös 636-ba bele lehet tenni más blokkot vagy csak kimondottan ez az évjárat jó!!Gondoltam pl a 2003-05 600 vagy ilyesmi!!
Nemrég sikerült vennem egy 2009-es Ninját!
Nagyon sokat vártam, de megérte, imádom!! A motor tényleg kifogástalan állapotban van, rengeteg extrával, 25kW-os forgalmival...

Bodis rendszer van rajta, de van hozzá egy karbon Akrapovic dobom is (sajnos db killer nélkül), ha esetleg ez érdekelne valakit akkor írjon.
Sziasztok

Eladó egy Tourmax FSB009 teleszkóppersely klt KAWASAKI ZX-6R 1998-02-ra (2 persely 44.5X20X1.5 mm, 2 persely 50X12X2 mm, 2 telószimering 46X58X10.5 mm , 2 bizt. gyürü. Ára: 12 990 Ft + posta. (Kép csak minta!)

Info: lucifer0820@freemail.hu
Sziasztok

Eladó egy Tourmax FSB013 teleszkóppersely klt. ZX-6R 1995-97-re (2 persely 41.5X20X1 mm, 2 persely 45X12X2 mm, 2 telószimering 41X53X8/9.5 mm, 2 bizt. gyürü. Ára: 15 990 Ft + posta. (Kép csak minta!)

Info: lucifer0820@freemail.hu
Köszönöm az infót :D
Oda figyelni nem kell semmire sem.
Ha rendes az eladó akkor érdemes megnézni a légszűrő házat milyen állapotban van. Plusz én mikor vettem az ,, összes "csavar fejét megnéztem, hogy volt e leszedve.
Aztán azon kívül, hogy tankolod illetve Motul olajjal használod semmi gond nincs vele.
Szereti a 9- 14 ezerig a fosulatot.... NAGYON

Plusz nekem nem szabad odaadni erre figyelj oda nagyon mert meghal a bringa .
Nincs ha az alap dolgok rendben vannak ... mehet a balhé
Mire kell ennek az évjáratnak a vásárlásakor odafigyelni?
Alap dolgokon kívül....tipushibája van?
Ő valakinek nem ismerős?
Szép darab...a matrica nem gyári az leesett, meg a jobb dekni húzott....

http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-6r_ninja-10355020