Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

zx6r 2005 Raptor hátsó dob eladó 18000.-
zx-6rr zx6r 03-06 ig Lucas sinter fékbetét elsö garnitura eladó 7500.-/pár (gyári 12520.-)
Te is csak levetted a bovdenek róla és nem jelzett hibát azóta sem?
Alul minimálisan gyengébb lett, de tényleg csak minimálisan.
Csak a bejáratás alatt volt fent a gyári rendszer szóval nem tudom.
Így lett. Köszönöm. Még nem próbátam a motort mi a tapasztalat gyengül az exup nélkül vagy észre lehet valamit venni?
pl ilyen. de nem kell ilyen bonyolultnak lennie, egy megfelelo vastagsagu/szelessegu lap megteszi
nem jo, erzekelni kell neki a vegallast.
van kis femdarab amit ha az exup motor bowden-kerek helyere felteszel, akkor utkozik a motor hazan levo ket butyokbe, es ugy erzekeli hogy megvan a vegallas.
Szerintem ha benne hagyod az exup motorját akkor nem lesz hibakód. Leszeded róla a bovdeneket és tud forogni magába. A 08' ZX-10R-en így van.
yoshimurát láttam, ott az exup csatlakozóra egy kiiktató vagy nevezzük killer volt rádugva a csatlakozójára. gyújtás le vissza és törölte a hibát.
Hali Srácok! egy 2006 os 636 on cserélek éppen dobot. A faridom aljáról jobb oldalra fog lekerülni. nem lesz benne az exup. mit kell tegyek hogy ne jelezzen hibakódot? vagy ha már jelzett csak akkor tűnik el ha kivan ütve?
Sziasztok. Egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok. 2008-as Kawasaki ZX-6R motorról lenne szó. 4.sebeségben 5-6e fordulaton neki áll rángatni a motor.. valaki találkozott már ezzel a jelenséggel? Mi lehet a hiba?
A válaszokat előre is köszönöm.
Zx10r '08-'11évj.ig és zx6r '06-'08ig sportlégszűrők eladók.15eft./db.tel:70 3696737
Sziasztok zx6r-hez '07-'08évj.van eladó cuccok.oldidomok-esárvédö-h lábtartók-gyári plexi.érd.tel:70 3696737
Üdv motorosok! Ha valaki tud ilyen kawát eladót mint amilyen mellettem áll az adatlapomon, az értesítsen.Jó a sérült is.
Na úgy látszik sikerült venni egyben egyet !
köszönöm már azért még egyszer a segítséget .
Igen jó bulik szoktak lenni !! hát hétfőn írok majd hogy mi a helyzet !! köszönöm már addig is a segítséget .
ok. küldöm a képet róla. csak azért kérdezem mert ha kiveszem a zárbetétet belőle, te bele rakod a tied akkor olcsóbb és egykulcsos marad a megoldás. no írok.
ott jó buli szokott lenni ! főleg ha a termál medanszijé kapna pár tubus habfürdőt !
Szolnok megye Tiszaföldvár .
hát nem tudom egyben milyen árban lenne !!
ha más nem marad ez a külön kulcsos megoldás .
üdv ! tehát kikopott a zár része, hol lax helyileg hogy segíteni tudjak? viszont egy új kapcsoló +1 kulcsot indukál amivel nem tudod nyitni a tankot és az ülés zárat, így 2 kulcs lesz a kulcstartódon, ez zavar vagy sem?
Hát ahogy elfordítom a kulcsot nem adja rá a gyújtást . vagy nem mindig , ha úgy fordítom hogy Óvatosan úgy ráadja meg indul is csak ha tovább fordul a kulcs leáll így nem nagyon mertem használni . hát nekem most is egy kulccsal van . hát ha van 2 az jobb lenne hozzá.
mi a baja a tiednek,.
nekem van, 1 kulcs vagy 2 kulcs kell hozzá?