Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ugye hogy tudod. felesleges túlkombinálni, csak a semmiről beszélgetni. 6 e -ként csere, ha nem tetszik valami vele akkor a következő cserénél más gyártó termékét próbáld ki. van kb 10 gyártó, azt 10 szezonon keresztül tudod váltogatni, ha eszi vagy elcsúszna a kuplung vagy nehezebb a váltás akkor 6e múlva váltasz. nincs egyforma kopott motor váltó és a pilóták is más beállítottságúak. ki így ki úgy vált. kinek az számít mi van a motorban kinek az ára számít -motul vs mannol- ki gyorsan vált ki........ https://www.sportmotor.hu/vide...
Télen csak havi 1 x indítom be de de akkor megyek is vele (Hóban természetesen nem) akkor 10w40.
Azt az indexet helyre kéne raknii,,,,amugy szép motor!!
no, akkor válaszd ki hogy a motorod milyen hőfok tartományban fogod használni. ha télen és hidegben is tolod akkor azt válaszd.
10w40,10w50,20w40,20w50 van a manualban!
amit a gyártó elő ír. teljesítmény szintben és értékben.
a váltókar beállítása és zsirzása elég fontos dolog, nekem a lánc feszessége is befolyásolta hogy mikor volt gond a váltással, ha jól volt beállítva nem volt gond ha meglazult akkor volt hogy lukat találtam a fokozatok között.
Hello
Nekem az lenne a kérdésem hogy Motul 5100 10w-50 vagy 10w-40 lenne jobb egy 2002.-636-ba,van-e egyáltalán jelentősége utcán ennek.
Nálam addig volt a váltással probléma amíg a váltókart be nem állítottam.
Utána nem volt probléma.Túl sokat kellet a karon fölfelé mozdítani.
Sziasztok Márkatársak!
Hurton György vagyok Pécsről,és köszöntelek Benneteket! Egy pár hete boldog tulajdonosa lettem az alábbi zöld szépségnek.,,akivel" már túl vagyok az első pár száz ismerkedő km-en.Olajcsere(Motul 5100 10w-40)légszűröcsere,fékfolyadékcsere megvolt.Jelenleg 24500km van a gépben,szépen indul,stabil az alapjárat.szépen forog a moci lyuk nélkül. 5liter körül fogyaszt.Kérdésem.hogy kell-e karbiszinkron vagy így jó ahogy van a gép? Még egy néha előforduló jelenség.hogy váltásnál 3-4 és 5-6 között néha a két gang közé sikerül váltani tehát meg kell ismételni a váltást és utána minden ok a gangot megtartja és amúgy a váltás könnyű és finom,mi lehet a bibi ha van? Köszönöm előre is válaszotokat.
Kawa zx6r-zx10r re eféknyergek újszerű és új fékbetétekkel eladó 40eft.tel:06-703696737
Zx6r '07-'08 évj.idomok eladók.tel:06-703696737
Helló Mindenkinek!

Azt hiszem nekem ennyi volt a szezon, de nagyon jó volt!!
A kérdésem az lenne, hogy kb. mennyinél kell komolyabb beavatkozást igénylő szervizeléseket megejteni, pl. szelephézag, injektor szinkron stb. (36.400 km van a motorban).
Köszi!
Amit Pálesz kínál pontosan az van nálam is bent. Az lesz számodra a legegyszerűbb megoldás.
Hali.
Van polcon 12e ➕ posta
Másnapra nálad van
pl.: http://www.ebay.com/itm/Servo-...

De nekem a beszerzést és a beszerelést a márkaszerviz végezte.
Hol tudtál ilyet beszerezni? esetleg egy linket tudnál dobni nekem?
Bikázz rá.
Igen. Van nyomás, szikra is csak negatív vezérlés nincs a motorvezerlotol.
Benzinszivattyú működik?
Azon is túl vagyok már sajnos
vedd le az akku sarut,,,hagyd ugy 5-10 percet,,,hátha aztán észhez tér....
Indítómotor teker, hibakód nincs, szikra van. Egyedül befecskendezés nincs.
Sziasztok! Olyan problémám van, hogy 2007 es zx 6 R nem indul el. tíltja a befecskendezést. Leállítottam, azóta nem indul el. Ötlet valakinél???
Vettem bele egy ilyen szervo motor tiltó elektronikát, ami a motort sem mozgatja meg a hibát sem írja bele.