Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló
tudja valaki esetleg hogy a 2008-as zx6r-en hány milliméteres a felső munkahenger? Köszi
Sziasztok! Van itt esetleg olyan, akinek van sokat futott (50-60 ezer km vagy ennél is több), 03-04-es vagy 05-06-os, 636-os ZX-6R-je? Mik a tapasztalatai? Hogy bírják ezek a gépek a sok km-t? Előre is köszönöm!
Elado zx6 gyujtáselektronika 1 kulcsal
30.000ft tel 06203416162
Sziasztok. Kawasaki új, Sbk csapat ruházat eladó Féláron.
Eredeti termékek, bontatlan csomagolásban.
Sbk csapat póló: M; ár: 7500Ft
Sbk csapat póló winter test: M; L; ár: 7500Ft
Sbk csapat cipzáros pulcsi: M; L; XL; ár: 18000Ft
Sbk csapat téli sapka: 6000Ft
Tel.:30/9068005
Személyes átvétel Debrecen- Nyíregyháza útvonalon megoldható, máshova posta ok.
Társulok, nekem is csak hidegen indított, rajtrács halál félelmem volt 1x, mert tudtam hogy üzemmelegen csak szétforgatja, de nem indítja be...
Köszönöm
Akku. 100 %.Én is így jártam a cbr-rel. Indításkor ugyan ezek a jelenségek voltak észlelhetőek. Vettem bele yuasa akkut,azóta pöpec. Nem érdemes spórolni az akkuval mert egy moci villamossága eléggé összetett kapcsolat. Én azt mondom, gyári minősség a jó!
Köszönöm megpróbálom
OK Köszönöm
Más is ezt mondta ugyan ilyen 6/r tulaj.
Mert nekem is volt ilyenem. 8 fokban 1 heti állás után pöccre indult a motor. Üzemmelegen meg csak tolásra vagy bikára. Új aksi és a hibajelenség megszűnt. Azóta még tucatnyi ismerős ment át ezen.
Ne kérdezd miért de mindig az aksi volt a ludas.
indító relé adja át az áramot, mikor nem indul nézd meg nem melegszik e, ott is elszáll a kóbor amper, nem dolgozik hanem fűt !
A cellazárlat tud alkalomszerűen jönni-menni?Majd viszek műszert és ha nem indul rámérek.
Fesz nem jelent semmit, nekem volt olyan banner ami a 12,8 v mért feszültség ellenére egy izzót nem bírt működtetni.
Miből gondolod?Egy hét állás után is indít.
Aksi lesz az.
Üdv.
Abban szeretnék segítséget kérni hogy :adott egy 2002 636 Kawa. első indításkor azonnal indul(akár 1 hét állás után),később (akár több száz k.m. után) leállítom és ezután indítanám nem indul, alig bírja forgatni a motort az önindító,mint ha az aksi lemerült volna még a napi számláló is nullázódik.Betolva azonnal beindul.Pár k.m. múlva azonnal normálisan indul mint ha mi sem történt volna.Test van,aku.nyugalmi fesz.:12,6 volt,.Töltes 1500 1/min:14,45 volt, 10000 1/min 14,6-7 volt.Az aksi nem gagyi varta.
Itt elakadtam.
Sziasztok !
2005-06 636-hoz , Eredeti Akra kipu, E-szabványos, nagyon szép állapotban, minden kiegészítőjével + rendszámtábla tartóval, ( a hangtompítója hiányzik ) de így is nagyon szép hanggal eladó ! postázom is ha kell... (06202322hatnégynégy)
Ára : 75.000 Ft...
eladók a képeken látható újszerű állapotú zx 6r 2009-es évjáratú mkp alkatrészek egyben 290 eft-ért. 06 harminc 674 67 öt-kilenc pestmegye
Sziasztok !
Ha esetleg valaki szeretne egy ritka ,gyári kék színű 636-ot jópár extrával ...
969.000 Ft + forgalomba helyezés...
+36202322644
Eladó a képeken látható 03 As 636!
I.ár:950eft
Sziasztok, tudtok valamit mondani a 07es szériáról? kinéztem egyet 2009es(600cc) évjárat. csak szeretnék érdeklődni. hogy kinek mi a véleménye :D
Sziasztok!
Keresek ZX6R 636 2003-04-hez vázat. Ha van ötlet vagy forrás, kérlek írjatok.
80-as évek végén 90-es elején sokan hordtak VISION STREET WEAR FELIRATOS pólókat itt láthatsz egymás mellett lilát zölddel.
Hmm, végülis. Próbálom elképzelni milyen lenne úgy.
sztem a hupilila kawa gyari szin volt a 90-es evekben . lehet nem a 6-oson hanem 9-esen de sztem a feher zold lila eleg jo kombo
https://www.nicecycle.com/v/vs...