Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez az Szekikém?
Feltéve ha erről beszél Szeki
Na itt jobban látszik!
Asszem pont szekinél van ami az enyémen volt,,,házilag gyártott jó kis darab hengertáskához,és oldal táskáklhoz lett csinálva,egyedileg!
üdv ! a dobod elég furán van rögzítve de az a remus dob 13000-nél piszok jól szólhat, főleg féktávon visszaváltásoknál géppuska szerűen lövöldözhet ! van egy a te motorodra való konzol szettem, én már nem fogom használni így eladó. írok pü.
Sziasztok,
Szerintetek hova lehetne csomagot rakni/rögzíteni hátul? Illetve milyen fajta lenne praktikus?
Hengertáska, sport táska, üléstáska? Illetve mihez lehetne itt rögzíteni? Kb csak a kapaszkodó ami szóba jöhet szerintem. Vagy létezik valami tartó konzol erre a célra?
üdv. eladó kawasaki zx 6r 2009-es évjárathoz a képeken látható párszáz km-ert futott újszerű állapotú alkatrészek, lehetőleg egyben !! esetleg külön eladó a gyári kipufogórendszer és a váznyúlvány . a többi csak egyben !!
alfagyuri@freemail.hu
Köszi
írj egy mail elérhetőséget ha érdekel .
Szép mind a kettő!Milyen Árpi bácsi?Merre van?
Nézd meg a galériámat mind a két hatosra ö csinálta a dobot annyi különbséggel hogy az utolsó már rövidebb lett .nem tudom hogy neked bejön e .
nagyon jó hangja van ,Árpi bácsi a király !!!
Ha van szép jó akkor az is lehet.
Hali .használt dobot szeretnél ?
Van valakinek 3 csavaros szép sportdobja eladó?2000évjárathoz!
Gyári kipufogódob 15e ft-ért,posta oké.Érd:zolimotor@gmail.com
Srácok! Valaki fotózna nekem egy ilyen képet, mint amit én csináltam egy 2008-as ZX6R-ről? Az a gyanúm, hogy a bekarikázott kábelköteg nem jó helyen megy, mert a felső bekarikázott patentba megakad majd átmászik rajta, ha mozgatom a kormányt. Köszi!
Köszi!
Szia. keress rá Steelhorse motor aszt hiszem Kawazsolti néven szokott írni ő szerintem tud neked segíteni .
Sajnos ebbe én is beleestem vettem új athenát összeraktam és fojt. :( most visszaraktam a régi gyárit kis pasztával mert az teljesen puha volt még.
Hol lehet kapni újat eredetit?
Megtaláltam. :)
Sziasztok!

Tudnátok segíteni, hogy egy 2008-as ZX-6R-en hol találom a szín kódot? Köszi!
Szia. Szelepfedél tömítés. Ennél az évjáratnál gyakori sajnos. Csak gyárira cseréld.