Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Koszi a válaszokat
soha nem fog stimmelni, nem tudják úgy öregíteni és behatározni a színt, a lakkozás minősége és anyaga is sokat dob a színen hiába van össze polírozva. vagy matrica vagy teli fössstés.
És szerintetek rossz ötlet fóliával eltüntetni hibákat? Vki próbálta már?
Ki kell beszélni a fényezővel jogy hogy ha nem egyezik a szín akkor mem fizeted ki.
Ez beválik.
Szia,
Lehetetlen gyári színt/árnyalatot kikeverni.
A használt géphez sem nagyon tudod hozzáigazítani az árnyalatot, mindenképpen el fog térni.
Szomorú de evvan. :(
Segítséget szeretnek kérni tőletek. Van pár kisebb sérülés pár idomon. Kérdésem h fenyeztessem vagy próbáljam meg fóliával megoldani? Kicsit tartok a fenyezestol mert anno lefenyeztettem a 250 ninjamat és teljesen már árnyalatú szint adott ki mint a gyári ...pedig be lett mérve. Van vkinek tapasztalata ez ügyben?
Sziasztok.
Ezek is megvannak. :) Most már csak a rendszám kell. :)
Ezekre gondolok.
Fent az új guma :) Két kérdésem van mekkora nyomással szoktátok használni mert a könyv 2,9-et ír és mindenki azt mondja,hogy 2,5 bőven elég.?
Nektek is a a jobb oldali állító pogácsa ahol a jelölés van szélesebb mint a bal?Jobb-45mm bal-40mm
https://www.google.hu/search?q...: Ilyet valaki tud szerezni vagy esetleg a méreteit tudja vaki? Nekem csak a műanyaglapra lenne szükségem. vagy valami hasonló megoldásra ha esetleg valakinek van egy ötlete. Előre is köszönöm.
Utcára tök mindegy de az 5.1 jobb. Csak cseréld le 2 évente (vagy minden télen).
Metzeler M5 lett a vége tegnap meg is jött. :) Dot 4 vagy 5.1 legyen a fékolaj?
Az előzőt véletlen befejezetlenül küldtem el. Bocsi.
Szóval...
De a Te kedvedet nem akarom elvenni. Motorozz óvatosan, és tölts fel minnél több hasonlóan szép képet, mint amilyeneket a minap töltöttél. Mi szobamotorosok meg majd csorgatjuk a nyálunkat addig is.
Ebben igazad van, de szerintem pár órányi óvatoskodó motorozás nem ad annyi plusszt, mint amekkora a kockázat. És arról nem beszélve, hogy nem biztos, hogy egy rosszul sikerült manőver csak anyagi kárral jár. Na, én ezért nem megyek ilyenkor.
De Te
Akkomost énis kinézek, megjáratom a 117lovat!
Én is mentem vele tegnap meg szerintem mindjárt kimegyek ma is.És nagyon jó volt
persze,,érthető
Igazából SZERINTEM a motor-autó nem személy,tárgy nem azért van hogy a garázsban álljon
Használom amikor tudom.
Főleg ha a "poros" útról betekersz a vizes útra!Lehet kapaszkodni ,meg ügyeskedni hogy ne vágjon földhöz!! Akik ebben a "szép időben"előveszik bátor gyerekek....Ezeket a motorgumikat nem 0-5 fokos aszfaltra tervezték....
Nagyon szigorú vagy ....
Ezek még anyagból vannak !
De nem ám!
Viszont autóztam, és 2 dolog igen elgondolkoztatott.
1.) Láttam egy motorost, aki egy száraz útszakaszon haladt. Maga köré konkrétan port kavart a megszáradt sóból.
2.) Befordultam egy árnyékos útszakaszra, ahol tiszta víz volt az út. Vagy inkább sónedves.
Hááááát, én ennek inkább nem tenném ki a gépet. Majd csak akkor viszem ki, ha tavasszal esett annyi eső, ami már szépen lemosta az utakról a sót.
Köszi ! imádom még élek megmarad az tuti !
Szép kis motor!!
Hali még meleg! Más nem húzta a gázt?