Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem az igazam keresem. egy kopás mentes gyári tárcsa és hozzá tokico betét. 14 e ft. már nem célom meg győzni másokat, mindenki tudja a dolgát.
Értem. Jogos amit írsz.
Csak mert nézegettem az árakat motoralkatresz.eu-n, és pl. új Brembo kerül 20-24 körül. Ezért gondoltam hogy lehet nem érdemes spórolni 10 ezret, és venni egy használtat 10-ért. (Igaz az gyári)
Köszi!
sport motor tehát az esetleges balesetek nyomait kell keresni, az első felni és az eke idom távolsága adhat némi támpontot a tengelytávra, generátor és kuplung dekni árulkodik a jobbos balos balesetekről, néha a kis gyújtás dekni is, karok kormány csutkák fejidom tartó tükörtartó mind könnyen hajló alkatrész. a blokk állóképes, de a folyamatos egykerék és pengeélen hajtás eredményezhet olaj fogyasztást.
igen érdemes mert fele ára a gyári újnak, a hátsót úgy is sokkal kevesebbet használod mint az elsőt, semmi különös nincs benne, majd ha megint jön a fidesz/bank lufi pukkanása akkor majd mindenki az árra fog figyelni, most hogy sokan azt hiszik hogy el jött a kánaán és mindenből új új új, majd meg fogja bosszulni magát, az pedig eladáskor semmit nem fog nyomni a latban hogy új vagy gyári bontott tárcsa került fel a régi helyére, elérték a bűvös 20 éves kort, mint hogy a 2000 évi autók úgy a motorok is le értékelődnek, tehát a döntő a tárcsa állapota lesz és nem az hogy újonnan vetted csilliókért vagy használtan féláron, a lényeg hogy működjön ne üssön nem legyen elkopva, a többi senkit nem fog meghatni többet fog nyomni a latban hogy a motort olcsó vagy drágán fogod hirdetni mint hogy hátul új tárcsa lesz rajta.
ebay
Sziasztok!2005/zx6r/91 kw/
Szivárog az olaj az első villa bal oldalán,így megy a szerelőhöz!
Érdeklődnék,hogy milyen olaj és szimering megy bele?!
Köszönöm a segítségeteket!
Üdv,
Attila
Sziasztok!
99-es zx6-ra honnan érdemes rendelni túra plexit?
Hmm, ja én is felújításon gondolkodom AUG-SZEPT-ben, meg akkor menne új tárcsa + betét.
Viszont a szinter nem eszi nagyon a tárcsát?
Most cseréltem az enyémen szinterre. Egyben fel lett újítva a hátsó fék, teljesen máshogy viselkedik. Azon gondolkodom, hogy ugyanezt el kellene játszani az első fékkel is, annyira tetszik. Pont a Brembot dobtam ki belőle, és ezt rakattam bele:
https://motoralkatresz.eu/termekek/EBC/FA192HH_fekbetet/
Szia! Megvan már a kiszemelt? Épp azon gondolkodom, hogy eladom az enyémet… Ha érdekel, akkor írj rám, és küldök képeket.
Aha. De amúgy használtat érdemes venni? (Mármint fékek esetében)
Köszi szépen a segítséged!
Esetleg van valami olyan dolog "extra" amire figyelni kell?
Köszi!
zx6r 520-as láncszett eladó. 1000km-t se használt gold did. 20 pénz.
Szia,

Írtam privát üzenetet az alkatrészekkel kapcsolatban.
Érdekelnének.

Üdv,
Ataaa
üdv ! kényelmesebb mivel a kormány csutka a felső villahíd felett van, keskenyebb a fejidom, ugyan az a teljesítmény és áttétel és gumi méret , ugyan az a 109LE-s blokk
Sziasztok!
Vennék egy 99-es Zx-6r-t... az lenne a kérdésem miben különbözik a 2000-2002-es szériához képest (az volt csak eladtam) mennyivel "rosszabb" már ha rosszabb lehet
gyárit
pont most van még egy felnin, 10 e ft fékbetét 4 e ft.
Nekem tokio betétek vannak hátul 2002.
Féktárcsáról jut eszembe: 98-as ZX6R-hez milyen hátsó féktárcsát és betétet javasoltok? Normál utcai használatra.

Motoralkatresz.eu-n hozzá kaphatóról vélemény?
https://motoralkatresz.eu/termekek/Brembo/68B40747_fektarcsa/

Betétből pedig:
https://motoralkatresz.eu/termekek/Brembo/07KA1617_fekbetet/

Vagy inkább szinterezett?
nem
Első féktárcsa cserénél lehet baj abból ha az új ebc tárcsa,közel új tokyco fékbetét kómbó-ból?
köszi szépen, valószínű nálam is a kábelkötegnél lesz a hiba, ha megmozgatom akkor már nem is indít. Kár, hogy nem magyar :)
Eladó Kawasaki zx 636.

500 km-t futott Lánc szett.

500 km-t futott Bridgestone hypersport gumik.

Olaj légszűrő gyertya csere megvolt télen.

Xenon izókkalLED-es indexeknél Arrow Carbon sport dobbal rövid fék és kuplung karokkal rendelkezik.

Tökéletes motorikus állapotban van. 60 ezer km van benne.

A motor műszaki vizsgával rendelkezik 2021.05.20 - ig.

Esztétiaki hibák vannak a motoron.
Nekem sajnos nincs időm vele foglalkozni.

Csere érdekel akár ráfizetéssel is.
Honda CBR 600 RR, Kawasaki zx 636 2005-2006, Suzuki G-SXR 600.

Rengeteg alkatrészt adok hozzá.
Kérésre küldök több képet is.

Telefonon mindent elmondok.
06209146605 ös telefonszámon a hét minden napján elérhető vagyok.