Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Halii
Mennyibe kerül? lacam0707@freemail.hu
köszi
Azt külön nem tudom hogy melyik a tompított, meg az országúti!De így vannak párba: alsó sor jobb oldali-alsó sor középső, alsó sor jobb oldali-alsó sor bal oldali!
Hali
A felső sor középső, meg az alsó sor jobb oldali tüskéje megy a bal oldali indexbe!
Szia, fogalmam sincs, szerintem legközelebb 7&-n tudok erről infót adni, de ha szerencséd van, valaki hamarabb beírja...
Heló a gy ári plexin van E betűs jelzés,vagy egyáltalán szoktak rá tenni ilyet gyárilag? Köszi!
Sziasztok a 04 636 hátsó rugója gyárilag piros? Ez keményebb rugót jelent,vagy miért? Ha így van akkor létezik lágyabb belőle mondjuk sárga színű :mintha láttam volna képen ilyet?
Eladó 2004-es 636 ballos teleszkóp.
elméletileg 03`-04` de nem tudom a kawáknál hogy volt a váltás...
lehet más évjáratra és tipusra is jó.....
csőváz

melyik évjáratra való?
42.000Ft
ZX-636 kormánygátló eladó!
honda900rr@freemail.hu
húzd meg rendesen azt a váltókart azt nem lesz baja
ez nem kawa betegség...ha határozottan váltasz nem lesz ilyen
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem, hátha tudtok segíteni. 2003 -ban volt egy 600-as sportmotor teszt még a superbikeos srácokkal, ahol hajtottak többek között egy 2003-as kawasaki 636-ost. A teszt végén annyi kritika érte a gépet, hogy aváltójában több ürest is találtak. Szóval vettem egy ilyen motort nemrégiben és azt tapasztalom vele, hogy néha a vissza valtasoknal két sebesség közé sikerül tolni, ilyenkor remegteti a váltó kart némi zőrej kiséretében. Ilyesmit tapasztaltatok ti is ennél a típusnál, vagy ez valami váltó hibára utalhat Szerinted?!

Össze hasonlítási alapként a 2004-es gsxr 600,váltója vaj puha és nagyon könnyedén jár a kawahoz képest, de más osszebasonlitasi alapom nincs, lehet ez ilyen volt gyárilag is?!
Köszi előre is az infót...
Na most, hogy ebből a képből mit látni, azt nemtom, de esetleg vki tudja-é, hogy ebbe a csatlakozóba (megy bele a lámpa) mi micsoda ?
És főleg mit mivel összekötni, hogy legalább legyen bal oldali indexem is, az áhított legalább tompított (amire már nagyon vágyom) mellett.. 636C
Problemat megoldottam. Manual is lett.
Megakadtam egy picit. Elektromos kapcsolási rajz kellene ehhez a géphez és hogy milyen evjarat. Mi 2009 re tippelunk. A régi elpukkant fesszabalyzo valami van lámpa az ujjal ami már tölt is azzal meg nincs. Azt tudom hogy kawanal van az indító körben a headlight relay. Ha tud valaki akármilyen infót megkoszonnem.
Szia!

kawasaki @ steelhorsemotor .hu oldalra irj egy mailt és adok árat!
Hello
Melyik a kawána ka gyári olaja ? MEnyiért adol 4 litert ?
Hello
Nekemis keméyn a válto 5100 as motulal is 7100 assal is ezer km ig puha aztán keméyn megint de ez a modell ilyen akivel beszétlem mindenkinek ilyen azt mondta.
Én -1 es áttételel vetem elől csodálkoztam is h megy ien jol de msot lánccserénél hátso is +3 as lett igy már kurva jol megy az ujab zx 636 ot 136 lovas minden fokozatban megfogom elég jol.
Hai, ha bárki megbolondúna ezeké a 636 cuccoké akko írkájjon Ímélt !
- kipuffancs, az egyik (nemtudom melyik!) paör szelep bofden hiánycikk !
(hogy beszerez7ő-é bontóba halvány lila sincs)
- gyári féklámpa
- gyári plexi
Mind2 "füstspréjjel" setítítve...
Köszi de időközbe sikerült vennem!
Ha valakit érdekel 2009-2012 közöttihez van egy vadonatúj Puig plexim!Még a fólia is rajta van.Sosem volt felszerelve!
Sziasztok, Kawasaki színkódokat honnan tudom meglesni? köszönöm, üdv
Szia Sati, nekem van egy 2004-es (2005.6.havi forgalomba helyezés), zx636 r-em , ha érdekel keress.Üdv
Sziasztok valakinek nincsenek alkatrészei 636 2003-2004 modelhez.Érdekelne komplett jó állapotú váltó illetve idomok