Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv,mindenkinek!04es 636ra most rakok el egy sport rendszert!Kérdésem,hogy az elektronikán kell-e,lehet-e állítani?Vagy csak pc-vel lehetséges?Ha kell és lehet a gyári elektronikát állítani,akkor ismertek valakit aki foglalkozik ilyennel?
15000-szerintem...
Szi bocs hogy csak most irok de nem nagyon volt idöm, én egy 10-esre gondoltam.
ZX6r 05-06-hoz PC eladó 35e
udv nektek,
2005-2006os 636hoz keresek hatso tengely tavtartoit illetve hatso feknyereg konzoljat. ha esetleg van valakinek elado....
Mégis mondj valamit max megsértődök.
Nagyon szépen köszönöm sokat segitettél de akkor kompletten lenne érdemesebb cserélni ha azt akarom hogy biztos jo legyen sajna kicsit átvágtak a motorral de nem tudok mit csinálni ezt megettem 7 évig hajtottam egy GSXR 600 Sradot azzal semmi gondom nem volt nade mégegyszer köszönöm
nem tudom mennyiért mennek most vettem a kawát de csak az akropovich van rajta de müszakira kéne majd egy gyári is
A kep lemaradt.
Javito szett nem letezik. A kopott alkatreszeket kell megvenned. Minden fokozat 2 kerekbol all es a leptetovilla. Fontos hogy a valto dobot is vizsgald meg, mert sokat hasznalva rossz kerekekkel az is tonkremegy idovel. Plusz tomitesek. Az otthoni arakat nem tudom sajna.
A kepen mutatom melyik 2 kerek plusz a csuszo kerekhez kapcsolodo villa. Fontos hogy mindegyik alkatresz cserelve legyen mert egyebkent ujra elszallhat.
Mennyit adnál érte?
Szia kipufogo érdekelne mi lenne az ár?
Köszi bocs a késöi válaszért még annyi hogy nem tudod mibe kerülne egy javito szett hozzá?Meg mit kell cserélni csak léptetövillát,vagy fogaskereket is.
Szia! Nekem van!
zolkova(kukac)gmail(pont)com
Valto. Kezdi kidobalni a masodikat. Egyre roszabb lesz.
Sziasztok!
2006-os 636-oshoz keresnék gyári rendszámtartót, rendszámtábla megvilágítással, és fényvisszaverő prizmával együtt. Ha még rendszámtábla keret is van hozzá az még csak jobb.
Előre is köszönöm a válaszokat!
Sziasztok,érdeklődnék,hogy szerintetek megérné-e megvenni?

http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-6r_n
inja-7825870

Vagy esetleg ha árulja valaki a sajátját írjon nekem.:)
Üdv eladó jobb alsó idom 05évj-hoz 4e ft,bal oldalidom 08évj-hoz 6e ft mindkettő enyhén sérült.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Sziasztok.Érdeklödnék vettem egy 636-os 2005-ös Kawát,de 2-dikban ha tolom neki,akkor csinál egy furcsa dolgot mintha megcsuszna a kuplung de csak egy pillanatra meg csak 2-dikban,tudna valaki segiteni mitöl lehet ez?Válto vagy mi lehet
Sziasztok! Nekem 05ös 636os van.
Hidegen 3500at forog szivatóval!
A hőmérő érzékelőjét megtaláltam, azzal nincs gond!
Hol keressem a szivató motort?
Van ötletetek?
Előre is köszi!
Sziasztok.
03-04 es 636 hoz zöld üléspúpra lenne szükségem nincs véletlen valakinek aki megválna tőle?
Sziasztok!

Nem lenne vkinek 2004-es 636hoz első izzó szerelőablaka? Nem tudom hogy hívják, remélem nagyon nem lőttem mellé ezzel a szóval!
Nekem nem ilyen van hanem sima integrált indexes de eddig nem volt belőle bajom. Mondjuk nem is igazoltattak még
De azért én vissza rakom a rendes indexeket is hátha ...
Azt nem tudom, és nem is érdekel :P, de vagy 3 éve ilyennel csapatom... Viszont én fenn hagytam a régieket is, így ultra hülyén néz ki :)
Sziasztok!

Érdeklődöm, hogy használ valaki a videón szereplő hátsólámpát 636-on?
Nem tudom itt Magyarországon a rend éber őrei mit szólnának hozzá.

http://youtu.be/_tT_mwKNeFc