Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaahh,értem.Eddig nekem tényleg nem volt vagyis nem speed hanem crossz és inkább speedre erre váltottam mert ez sokkal jobban tetszik,meg pályázni szeretnék inkább,mert itt van a Pannonia-ring tőlem 15km-re.Ugyhogy még csak ismerkedem ezzel a kategóriával,de nagyon tetszik,és remélem hamar belejövök!
crazy-nek nincsen.
assssziszem.
hali. ezt nemértem hogy hogy nincs motorom?vagy micsoda?
gondolod
Nincsen motorja. ,

Öntsdkimeszar.
Fuchs 15-50
CRAZYJOE!had kérdezzem meg te milyen olajat használsz?
ezek szerint pont normálisan működik ugyhogy örülj neki
Sziasztok! az mitől lehet hogy a mocimnak míg nem éri el a 60fokot a víz addig van egy kis szelephangja,de amint 60fok fölé megy akkor meg nincs szelephang.Na ez mitől lehet?
Hát nem tudom milyen az újabb évjárat tankja vagy csavarja
Tökmind1, mindenképp kúccsot kell xereznem hozzája, mert ha jól MléxM akko' bármit matatni kell a tank alatt (léxűrő pl.), ahhoz le kell ám lazítanom az egészet... Persze, csak ha jól emlékezem.....
Éretem,miért nem viszed el valahova felszereltetni.Hát én majd meglátom hogy veszek e vagy nem,eddig nem volt olyan komoly gond szerintem ezután se lessz sok gáz.
Feltéve még nincs, 2éve küzdök, hogy l1N, & koraősszel sikerűtt bexReznem..... (Végre má' vhára)
Má' csak 1 bazi nagy 3incvhanyas kúccsot kéne xReznem vhonnat, me' vhogy fel is kéne operáni' !
Te fattyú!
Most ebédszünetem van. 7.30-16.00-ig.
Látom. Most is hozod fel a szenet a bányából.
Ez mondjuk igaz.
Annyi a pénzem, hogy el sem tudom költeni.
Mert nincsen rá időm.
Én ugyanis dolgozok érte!
De te egy burzsuj szemétláda vagy. A bőröd alatt is pénz van.
Azt elhiszem,csak most nem állok olyan jól anyagilag
Én meg a helyedben már régen megvettem volna.
A gumi az más kérdés,az tényleg kötelező tartalék mert anélkül sehova se jutsz el,igaz szeretek gyorsan haladni meg ilyesmi de még olyan hatalmas szükségét nem éreztem a kormánylengés csillapítónak,azt az 50EFt-ot elköltöm inkább gumira vagy olajcserére vagy akármi.Te gépeden van kormánylengés csillapító?
Ja, hát ez ilyen, +történt baj után + 1bű' a fejedhö kapsz, hogy xaros 50rongyon múlt(hatott) volna......
Az ettől is rosszabb szokás a gumi, amin skótoskodnak 1Sek, na én + sajna ide tartozom......