Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Eladó egy új Dunlop D209 GP 180/55 med-hard keverékben. Ár:27.000 Ft. http://www.kepesmotor.hu/sport...
Szia!

Van Váltom kpl 80000ft
Van Blokkom kpl 270000ft

Adatlapomon elérsz
Sziasztok !
Látom nagyon megy itt az idomok keresgélése
Keressétek Pásztor Róbertet Nagykürtösön (Szlovákia)
megbízható fasza cuccokat csinál...
tel.: 00421905656435
Remélem segíthettem.
Üdv.:
Állat...
Hello

636-hoz 2005-2006 keresek motorblokkot, vagy váltót
köszi
Szia! Nem jó!
Üdv!
Véletlenül nem tudod, hogy az üléspúp 06-ra jó e?
Szia!

Gyári újban tudok segiteni!
-Fém konzol 17900ft
-Ram air müanyag 26900ft
-Lábtartó 16800ft/db
-Váltókar 17800ft
-Új tank kék 132000ft
-Plexi gyári 35000ft utángyártott 19980ft

Adatlapomon elérsz
Hány forint?:D
Üdv mindenkinek! 04-es 636-hoz keresek pár dolgot: fejidom tartókonzol a fém meg a műanyag is, plexi, első taposó jobbos-balos, váltókar illetve egy tank lehetőleg kék színű! Ha valakinek van vagy tud valahol kérem jelezze!Előre is köszönöm!
üdv. eladó zx 6r 2007-2008 évjárathoz sportdob 40 eft, waltermoto lábtartók 40 eft., fekete üléspúp 12 eft, valamint egy kb. 100 km-ert futott sinstar 45-ös hátsó lánckerék 0620/992-4528 érdeklődni csak telefonon.
komplett idomszett , csak fel kell rakni,-és Gooo!
ár: 200 EUR
Két-három hete Lime Partyn a Ringen...!
Nyersen fényezni kell 15000ft
Igen arra.
szia, nekem most is egy ilyen szett van fent! ha rám hallgatsz, csak a drágább kínait veszed meg, mert ott is van szórás. www.auctmarts.com eladótól leginkább érdemes....
minőség 7/10
illeszkedés 7/10
tartósság 6/10
ár/érték arány 9/10
szóval egy gyári fejidom árából van egy egész szetted, amibe nem kell lámpát vágni, és az összes fül, csavarhely megvan rajta.... ha ninc slé, akkor jó ez is.... DE A GYÁRI IDOMOK MINŐSÉGÉT SEMMI SEM MÚLJA FELÜL!
Versenyidomra gondolsz amit a tankra rakunk rá utólag?
Mikor zugtál el a vassal?
Mennyi nálad egy tankborítás ami kawazöédre levan festve?
Talált süllyed...
Csá Szilárd, Te Bátai vagy ugye? Mert szerintem láttalak már. Én Bátaszéki vagyok 03-as 63om van. a Tölgyesi öMárkoóval szoktam motorozni.
van valakinek tapasztalata az utángyártott Kawa idomokról? kicsit megzúztam a drágát és nagyon megy a fejszámolás, hogy mi, hogy mennyiért értné meg. találtam jó áron, csak nem merek már kép alapján venni, mert volt egy kis rákúrásom....
Szóval van valakinek tapasztalata ez ügyben? vagy valaki látott már ilyet élőben?
A lehető legjobb ár!
Kawasaki Zx6 komplett festett idom garn. gyors csatival, ülésszivaccsal
200 EUR
Szia! Adatlapomon elérsz ott adok árakat! Van bontottban és újban is!