Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hívni foglak csak a hétvége nektek hogy felel meg? szombaton csak délelőtt?
levigyelek bumburnyák?
ép ráérek hazafelé meg ha letetted a gurigát jöhetsz az újjjal
ez nem vezsekedés
indulok csak nem volt betervezve az út épp festés van , de nincs mese
Nem kell itt veszekedni fiúk mert sok motoromért gyilkolták már egymást a haverjaim aztán a végén nekem kellett könyörögnöm, hogy fizessenek. Akinek tényleg fontos az pattanjon autóba/motorra menjen le, próbálja ki és tegyen le foglalót.
weboldalamon ott a telszámom azon elérsz ha érdekel!
ez ajándék
aki gondolkodik vagy alkudni akar mennyen a jó.....
nagyon szép
ó ne még ma induljak el Pécsre faszom...
Minek neked? Régit sem használtad! Meg feltetted a kérdést a másiknak hogy minek használsz egyáltalán hátsó féket! Nem kell az neked szerintem!
Mikor lehet megnézni? pécsen lehet megtekinteni? Hétvégén hogyan vagytok nyitva?
megveszem!
Elöl átszelepelt öhlins rugóval hátul kpl rugóstag!
telon az öhlins csak van akkor! Köze nincs hozzá?
Váz nem sérült csak idom. Pályaidomos a motor de lámpa van benne utcán használhato. A motor forgalomban van!
jogos
ha le lehet papíroztatni teleportálok érte
Aki nem issza el!
van pénz szarásig
Lehet!
De az is lehet, hogy megtartom az enyémet és megveszem ezt is mellé! Legalább lesz egy pálya meg egy utcai gép!
enyém!
Helló!

Mi sérült rajt? Váz minden oké? Pályára alakítás mit takar? Csak pálya idom vagy más is? Akár forgalomba is helyezhető?
25kW megoldható? (már hozom is)
Sziasztok!

Kawasaki zx-636 r 2005-ös kemény 2900km-el eladó.Magyarországi szervizkönyves 1 gazdás! A gazdi elesett vele az utcán és pályára lett megcsinálva de közben meggondolta magát hogy mégsem motorozik.Sok extrával 930000ft-ért eladó
sziasztok
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx_6r-367

0667
valaki véletlen nem ismeri ezt a kawát?
Köszönöm a segítségeteket!
Nekem a Ram Air kelett volna, de meg tudja hegeszteni a faszikám!
5 guriga lesz! Kiváncsi leszek, hogy mit fog tudni kihozni belőle, mert elég tropán van szegény!
A szétszerelés közben jöttem rá, a dolgokra! Igen cudarul össze vannak rakva ezek a 636-ok!
Nagyon megtetszett! Ne hogy a következő motorom 636-os legyen:D:D:D
Köszönöm a segítségeteket!
Sziasztok!
Szia! Gyáriban tudok segiteni a müszerfaltartó az spiáter anyag nem müanyag azt tudom adni 19000ft-ért Ami tartja a fejidomot Ram Air az müanyag azt 29900ft-ért