Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Beteszed egyesbe,aztán nyomod az önindító gombot.Ekkor pumpálnia kell,okos kawás megoldás.
Sziasztok.
Gyors kérdés hátha itt szerencsével járok.
Az üzem anyag ellátással van bajom. Valószínű, hogy a vákuum rendszerrel van valami, a pumpa direktbe kötve dolgozik, a relék jók. Takarítás után vagyok és nem tölti fel a karbit, akkor sem ha indítózom. El se kezdi pumpálni. A vákuum rendszer nagybáloli működését le tudnátok nekem írni?
Előre is köszi.
Ha nincs mas
Sziasztok! Kawasaki ZX7R-hez keresek bal oldali idomot. Nem probléma ha sérült vagy törött. A magyarországi nagyobb motorbontóknál nem jártam sikerrel. Segítségeteket előre is köszönöm.
Targytalan, valaki elvitte
Szevasz Tamas! A piros projectedhez nem kell egy Bagster tanktaskatarto?
Yoshimura 4 csavaros eredeti japán kipufogó eladó. 100euro
Sziasztok, keresek zx-7-est 98-as évjárattól.
Hali. Cseréld mindenképpen, az a karbifűtéskörben levő szűrőkapszula. Nekem ez sikeresen eltörött annak idején, lerúgta a hűtőcsövet, ami ráment, majd egy balkanyarban, kifordulva egy főútra egyesben leakasztva 10-13e fordulat között rávizelte a 110 fokos hűtőközeget a bőrgatyára, ami szépen bevezette a csizmámba (3. fokú égés a lábfejemen) plusz elképzelheted, milyen jótékony hatása volt a tapadásra a fagyállónak, amikor a hátsó kereket elérte. Előtte fél órával 180-al röpködtem a kanyarokban, ha ott rúgja le, hírmondó sem marad belőlem :-)
Sziasztok, valakinek van ötlete, hogy ezt az alkatrészt kiiktathatom vagy ki kell cserélnem. Meg van repedve csöpög belőlle e fagyálló. Illetve ennek mi a szerepe?
és még keresek bal oldali lábtartó konzolt,és hátsó sárvédő műanyagot,amin a rendszám van felfogatva
Sziasztok,valaki tud ajánlani PROFI motorfényezőt,egy zxr 750-et kellene újjá varázsolni,lehetőleg dunántúlon
Elkészült Piri :-)
Sziasztok 94-es L3-hoz keresek bal oldali lábtartókonzolt,és gyári első,hátsó irányjelzőket.és ha valaki tud tippet matricaszettre,megköszönöm
Sikerült vennem egy (aszem) 1100ZZR karbisort amit sajna nem tudta rátenni mert belül az egyik eléggé megvolt marva valamivel.
Szóval csak a membrán ment át de nem lett még az igazi. :( Igen ott voltam a Kawárival! ;)
Nincs valakinek elfekvőben fölös gyári szépállapotú kéménye? Véletlenül megpollantottam az enyémet...
Gyönyörű, Faraaaani bír?
Szúrnám :-D Az RR adja.
Ja a J1-J2 volt 91-92-ben és aztán már jött az 1 beömlős 93-ban.
Nekem még ez lenne egy nagy álmom. Azt hiszem ez a J-s ugye?
Oszi! A H1 nekem soha nem tetszett. Aminek még szorítunk helyet az a H2 meg ha lesz, akkor a ZZ-R 1500 😉
Szép gépek Bird!
Még egy szép H1 kéne oda. 😄
Nah ma nálunk a kicsik levegőztek. A nagyok meg elmentek gyúrni 😁
Vagy add nekem a heteseidet, és akkor nem kell osszeraknod, nálam meg nem porosodna, mert leporolnam 😉🙂
Csá Hetesek!

DID ZVM-X 525 110 csapos aranyszínű lánc és JTR 1489.43 lánckerék (0 km-es darabok, csak felpróbált) 30+8 papíros leosztásban eltulajdoníthatók :)