Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sotet is volt . ' szemmel meg nem latott jol szegeny:(
Komplett valto is erdekelne ha van valakinek elfekvobe!
Dino :)
Beleszaladt a korforgoba szegeny :(
Sok volt benne a dini:)
Klükopszal mi történt?
valtozas van skacok!
2000-2001 ig valto fogaskereket keresek4 :)
Van valakinek 2002 es 9-eshez rossz valtoja?
2 fogaskerek erdekelne hatha pont van valakinek
Szevasztok trogerek!
Üdv.
Szoktalak látni. Eladó még? Nekem kék volt, párszor mentem el melletted vele.
Üdv!!! Itt az én NINJÁM!!!
2000 3000 ????? gyerekek az enyém 5-6000 alatt mint egy simson :) de után indul. Helyes a bőgés az egyenletes teljesítményt gyárival adja le a legjobban. Nekem a könyök is vastagabb a gyárinál plusz 60 as nyitott végig na az tud hörögni 5000 alatt
Viszont a Honda cbr900-nál nincs ilyen.
nekem az a tapasztalatom hogy ezeket nagyon visszafogja alul a sport dob. volt már zx6-om 2db 9-esem, több dobot cserélgettem rajtuk hozzá lettek hangolva de sosem volt egyik sem az igazi. Csak gyári dobbal. Viszont a hangot meg kívánja az ember
Akkor nem parázom a dolgon ha sima nyitot dobbal ilyen. Ha bedobom a DB killert kevésbé csinálja meg jobban tol alul.

Thx
Én dyno jettel orvosoltam. Mindegyik ilyen.
tegyél neki gyári dobot azzal jó lesz
Sziasztok!
Kigyorsitáskor 2000-3000 fordulat között ha koppra húzom a gázt betorpan a masina de, ha félig vagy háromnegyedig tekerem a gázt akkor gyorsul rendessen. Holnap kap új gyertyákat,olajat,meg kimosom a légszűrőt, aztán arra gondoltam ha szerintetek karbi probléma akkor azt is kipucolom.

thx
Már több mint négy éve megvan,és nagyjából 4000 km- mentem vele. Úgy hogy teljesen felesleges.
Nekem sincs rá időm de érdekel.
Akkor tessék mesélni.
Ha esetleg valakit érdekel,nincs időm rá!
Sziasztok!

1999 zx9r keresek hátsó sárvédőt.
Sziasztok. Eladó a képen látható motorkerékpár szerelő állvány. Keveset használt, Újszerű állapotú. Max teherbírás: 300kg, 75cm magasra emel.
4db rögzítő szem van rajta.
Fix ár: 40.000Ft
Kecskemét
06307369590
Meg van a hiba nem a gyujtás kapcsoló