Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem írtad mi a paripa
Nekem a b 9 en ugyanez volt a helyzet mint amit írtál és szeki fényképezett El kell dönteni, hogy rossza a fék vagy fog csak koppig húzható
Az enyém koppig húzható volt de fogott mint a jó qrva annnyyya a 250 kg os dögöt a pilótával együtt (szerény énmagam ) úgy emelte stopira, hogy ijedtembe majd összehugyoztam magam . mondjuk legalább a gombóc szvittyet nem qrtam hátba amit az öregasszony indokolatlanul állóra fékezett előttem a megyerin
Bármit csináltunk vele kicseréltünk azon már mindent, légtelenítgettük, ide-oda döntögettük közben soha nem lett jó Mármint a fékkar koppig behúzható maradt, de fékhatást produkált amit produkálnia kellett. Engem legfeljebb azért zavart ez, mert az előző paripákon nem ehhez voltam hozzászokva
ÚÚÚ Mixi de ki tokásodtál
és az?
Na nekem meg ez nem jó...
Én minden este nyomok 100-150 km-t valamelyikkel amig ilyen jó idő van
Köszi szeki,nekem is tetszik hangja is sokkal jobb....a masiknak nem birtam elviselnni hosszu távon a hangját...eleinte mókás volt tetszett,de aztán mar idegesitett,na meg alul elèg buta lett tőle.
nos , én annó ezért nem mentem bogyesszel a ringre
no hát akkor szerelj ! tozsi68 -nak pont kapóra jössz!

az a józsimura jobban mutat mint az a kis dob
Sziasztok.Mar nem tudok hova fordulni, problémám a következő: amióta meg vettem a motort rossz az első fék, mondtak hogy kell bele egy felújító szett a felső fofekmunkahengerbe.Beszereles után meg rosszabb lett a fék mint előtte, konkrétan be lehet húzni markolatig a fék kart és akkor lassul.Volt mar valakinek hasonló, vagy hogy tudnám meg csinálni?Erzesre olyan mintha levegős lenne, de mindenhol le lett legtelenitve.A válaszokat előre is koszonom.
Delfinre mentek vagy mi a fasz?
Na figyelj
képek:
most vótam 3 napig tisza tón 127 négyzet kilóméter
az az ipoly lábmosó víz sincs
Gyere ipolyra
...aki ma keszeget eszeget az kevés kevés mint sünben a dauer...
...áj láv ju
Volt róla szó Ha még el tud jönni akkor biztos eljön, de sajnos óriási nagy már a baj
Szept. 23- 24-25 Luca vendégház.
Azt a gitár virtuózt megkéne hívni megin.
Vagy én játszom fésűn és wcpapíron!
2-guten tag
1-guten morgen.
Vagy motort szerelni
ha 280-nál ki lehet nézni pipi-nek mindegy !
nánáson buli van ! hív a cimbora meg van az emberem együtt hugyozzuk a csempét ! rajta van egy póló ! ZX7R ! te szeki haverja vagy !
nem sértődni motorolni!