Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az olaj feltöltés milliliterben van meg adva nem milliméterben.
Két adat van, az egyik a szétszedett kipucolt teló feltöltése, a másik csak olajcsere.
Mivel olajcsere estén, marad a régiből egy kevéske a szárban.
Sziasztok, olyanban kérném a segítségeteket, hogy zx9r első villájában, amelyikben 304mm a rugó, abban 90mm v. 86mm -re kell az olajat feltölteni? Mert az angol leírást nem igazán tudom kihámozni. A válaszotokat előre is köszönöm !
talán moziztok?
Szekinél buli van!
Buli lesz??
nyugodtan írd ki hogy a kettesek= szeki végy nagy levegőt, legyél embör
a pattogó mindenkinél készen áll !
A te asszonyod mikor volt vékony? Az enyém se kis darab, nem azért mondom...
Sem kultusz...sem név nem érdekel.....minőség????? Tiszta nem??? És megy meg nem szerelgetek......meg nem gyüjtöm a kacatokat.....meg a rozsdaboglyákat mint........kettesek
Szétment már az a btigád...meg sajna fogytak is belőle.......aszonyka is mi viiikony vót....manapság meg félkézzel bevág a mosogató alá.....lehet azért is kamionozok
és fizetős
Ott nagyon épül, a múltkor voltam Debrecenbe akkor láttam, de az nem Békés
De már a szomszéd megye
Az oroszok is mar a spájzban vannak
Alig várom már kész legyen Berettyóújfaluig az autopálya (m 35 folytatás) Mikepércs - Debrecen között már kész.
Ja még út sem vezet ide, hs megépül hátha.....
Bár az én életemben nem kell autó pályára hajtani ebben a megyében majd az unokáim
ezek szerint kelet felé még nem érkeztek el a változások Itt már 2-3 év óta csodák-csodájára renben zajlik minden
Kitartás még 2-3 év és ott is lehet pozitív változás Lehet a Tisza meg a Körösök természetes földrajzi akadályt jelentenek Ha egyszer sikerül a változásoknak ezeken a folyókon átlépni lehet révbe értek ti is
Hát itt Békésen megátkonátok a napot és azt kívánnátok hogy törjön el a lábatok ha még egyszer ide ne teszitek. Vagy egy recepciós aki mindenki le akar rázni. Legutóbb erkölcsi bizonyítvány kellett volna, azt is lehet ott igényelni pontosabban ugye az ügyfélkapun keresztül, mert így egyszerűbb és gyorsabb. Nem segítettek inkább elküldtek a postára a hagyományos módszerért. Amikor a motort intéztem akkor is valami rossz nyomtatványt adtak amit csak ők használmak mert a másik helyen nem id láttak olyat, vissza akartak küldeni ill. valami külön díj ellenében akarták megcsinálni. De addog hisztiztem amig csak megcsinálták. Az asszonyokomat elküldték 1 mâsik hivazalba mert az ügyintéző nem tudta, hogy ugyanott csinálják csak nem a 4-es hanem a 6-s ablaknál.
Hát nem is sorolom tovább.
Pedig még Lázár miniszter is itt volt amikor átadtâk több száz millióért.
Sajnos igaz utólsó szóig.