Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vegyél gyárit azt ebayról veszel bele karikákat messze a legolcsóbb. Ha nincs hozzá szakember a győri szerelőnk a az egyik legkiválóbb! Lendvai Attila
igy vettem egy éve.......azóta kajtatok gyári angel lámpákat de nem occo........bontottnak is horror ára van........a navitól is meg szabaditották de tettem bele DVD-t
Hát ja. A gyáriba kellett vón venni angel szemeket azt belerakatni pl. a szerelőmmel. Nekem is mondta vegyek amilyet akarok beleteszi "feltanítja" azt kész.
na jó utat kawasakisok
köszcsi első cirkusz lámpákat akarom lecserélni csak 170ezer darabja.....még jó hogy lehet kapni
Kuttúrátt!
adminnak irsz és máris kész a néváltoztatás
Igen régen nem voltam itt az elmúlt párnapot leszámítva. De ahogy látom Himinek még mindég igaza van. Még mindég a sok lomtól hemzseg a topic. Talán nevet kellene vátoztatni hogy zx9r Kawasaki plusz ratyi topic
Amugy nem streszelek....én is viccelek meg szeretlek is csak soha nem sexeltűnk.....de legyél vendégem gyere és igyunk eggyet
Amugy nem streszelek....én is viccelek meg szeretlek is csak soha nem sexeltűnk.....de legyél vendégem gyere és igyunk eggyet
Bartha Róbert Panyola 4913 veszprémi ut 57 csak mert közben változott a cimem is kénytelen voltam házat venni
Lazábban Bogyóka!! Mit stresszelsz ezen? nem érted a viccet?? Amugy szarok ám magasrol bele én is,, Nem is fogsz látni beszélgetni Kawáról,,,"legyünk barátok" Tehát nem mindenki barát itt ,, Látom még mindíg bassza a csőröd a whiskey téma,,,tudod mit? adj egy címet! Küldök 1-et,és mindenki happy lesz
de azért egy igazi fórum képet még felteszek
néha elgondolkozok azon hogy ezt miért erőlteted??? mindig ezzel jösz ha valaki beszélget itt és nem kawás a téma...........de ellenbe sosem irsz semit a kawáról nagyon beszélgetni sem látlak..........de tudod mit? legyünk barátok,hozz egy üveg viskit ajándékba,majd vidd haza
igazad van,de az enyim már DSC-s meg faceliftes,meg kicsit fiatralabb...de természetesen nekem is beszart.......elkültem Jimynek,ő elvitte pöstön a Pixelfiksz Kft-hez és meg csinálták 35-ért örök garanciával és azóta jó...de montam motorjával gond nincs de az elektronika az katyfasz benne
Miről beszélgessünk a sziftedről? Az életbe nem megy tönkre Legnagyobb gondod a belső világítás szofita izzója vagy valamelyik ajtókapcsoló gomb cseréje lesz
Ez az igazi 9-es topic,,, még Karácsonykor is ezekről a szir-szarokrol dumáltok!! Jahh,,,Kellemes ünnepeket mindenkinek!!!
mondjuk itt a jutub mindgyá feldob néhány kultúráltabb módszert is mint lent az oroszoké
még ne feljetsd ki az edc-t nem fillére kütyü
Most végül is kijött, mert ezt nem mutatták Nagyon ötletes módszer. 20 éve beleéggett dugványozó kivétele bizony bármelyik típuson okozhat gondot
egyébként van erre már speckó szerszám. Rázós cucc amit odatartanak azt qrva gyorsan rázogattja attól meglazul azt kihúzható a helyéről
bár a csere nem egyszerü
http://youtu.be/XwZOTf8vYhE
ház nem tudom.....itt legalább is nincs egy normális komoly adagolós még a közeli városokban sem.........omegára inkább vettem a használt adagolót,percre pontosan fél évet birt mind aztán jöhetett a melegen locsolgatás......bosch adagolók és a szerelő megmonta hogy hibás mind és a cég nem gyárt bele alkatrészt ugyhogy mindbe kici kinyali cuccos van.........béjemwé nagynyomásu szivattyu 30ezer....porlasztók 15ezer........de 800ezerig hiba nincs vele