Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A te xx edbe mekora erőforrás volt?
Ja ezeregyszáz
Innen fakad az írígység
Hello. Néztem már a hírdetéstés gondolkozom rajta . Blokk milyen? Hol van a motor?
ez nem is motor B+!! transformers játék!!
a jobb oldalon az üvegek gondolom a tiéd
ja és ez még ilyet is tud
Na kavaszaki fanok asszem most letörik a szarvatok
Az XX alá rendes erőforrást tettek a fiam maketja szerint
Csilla motorozás közben próbált cigit sodorni
Hú de irigyelem az ilyen embereket, de nem panaszkodom nekem csak akkor volt hasonló élmény amikor az asszonnyal motoroztam és meg szorongatta a dohányzacskót ha nem bírtam a jobb kezemmel.
A tojóba nekem is utólag van benne a tempomat. vagy 5 évvel ezelőtt 105 pénzt kértek érte beszerelve
Ugyanaz ami nekem van komplett 30 körüli pénzért kapható meg egy kis házibarkács néhány óra Elektromos a gázpedál, úgyhogy nem nagy durranás ahogy nézegettem az enyémet kb. 3 órás szereléssel spórolhattam volna 75 pénzt meg egy pesti oda-vissza utat meg 3 órás várakozást
Dehát mindíg utólag okos az ember
sajnos véletlen ez maradt bent a másolóban, nekem a tempomat kar bekötéshez kellett, ennyi. jót az újabb seat-ok ról én sem hallottam de pislogtam mikor az első TDI-k lenyomták a egyenesben a nagy benzines DTM tütüket ! hja , és füst nélkül !
Úgy látom szarkocsi fórum is lettünk.
1.
2.
végre jól néz ki a 10-es Gondolom jobban elérhető árban van mint a h széria
buék mindenkinek
Nem fogja azt tudni mint egy 2001-es zx9r: megtankolom leakasztom a gázt, 120-140km után kezdem elölről egy nap négyszer.
BÚÉK
Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!
BÚÉK öreg csibészek.