Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát persze, hogy quatró A quatró 4-et jelent
Ez meg 4 ajtós nem?
Opel alá aláfekszel ugyan ezt látod.
Nekem is opelom van hiába szarakodol vele kenegeted,, stb kirohad alólad. Egy 800 ezeres kocsit biztos nem birítatnék fel hogy lealvázvédözzem. Ha majd kiesik alolam bezúzatom es veszek másikat. Ennyi.
eccerű válasz jimmy és kis hemüveges -pipi- miért nem veszek mo.-i japán autót. ezért ! mert azt hiszi a sok barom hogy ezek a világ végéig mennek, soha azaz SOHA nem hajolnak le hogy megnézzék alulról is a járművüket ! alvázvédelem, ugyan már ez toyota ! a világ végéig kitart, sztán hiába lengették a mátyásokat és ady -kat csak javítás lett a vége ! de ha nem lenne műszaki felülvizsgálat ezek az embörök addig mennének míg ki nem esnének a verdából, nos ezért nem veszek túlárazott japán ótót, amit megnyersz a gépházban elbukod a karosszérián persze jó drágán, ha pedig cserélned kaszni elemet kell akkor csak gyári rohadt drágán ! + itt mit kap a paraszt, le festik a rozsdát, faszán konzerválják. sok sületlen paraszt vagy sült ? nem akkor kell elvinni mikor dől a bódé, hanem mikor megvetted !
opel astra G 1.4B alu felni racing dob. + sparco
sajnos nem láccik opel corsa quatro a felirat.
Nekem mindegy ki van rajta, csak sok legyen.
A Mátyást nem de a Deákot igen
Kétlem, műszakin már a mátyást sem fogadják el.
Műszakin is elfogadják a jelvényt?
Miért iszol, ha nem bírod??!
Én is az vagyok, így nincs problema
Meg sem állok nekik.
Látom szereted, ha rendőrök foglalkoznak veled.
Bekerült a xenon:)
egy éve voltam, nem estem el csak amikor leszálltam a motorról...
1.irány hó motorozni {oy22
Köszi!
703781937
kérünk képet vagy videót. Én már tettem fel ide magamról.
veszel egy darab titánium lemezt és felcsavarozod a műanyagra. Azért tettem fel mert a műanyag túl gyorsan kopott, és szívták a véremet a szoba motorosok hogy lereszeltem.