Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezt tudnám verni a mentőben is! https://www.vezess.hu/vezetunk...
a zizi egy túragép, igaz volt olyan helyi rájder aki azért adta el mert már kevés volt a 100lú és a mátrában leért az oldalidom.
nem fog kiesni ! te már ott dolgozol ?
Most mé' mondod?! Ha nem fehérre kente volna az összeset, henem felét mondjuk kékre, akkor szép kawa színű lenne. Zrx ajtó. Volt ilyen színű zizim.
1.szerintem az ilyen mestereket nagyon keresik Soprontol nyugatra.
Mindent meg lehet próbálni egyszer: http://youtu.be/SKhvuC4LsEI?t=103
Úgy kell csinálni, hogy akkor ne legyünk ott.
Én is, de egyszer rábaszunk.
Én elszoktam menni köztük, motorral.
Amikor 2 kamion előzi egymást és te 3x akkora sebességgel mész mögöttük fékezni kell vagy mész a szemetes leálló sávban.
Minek kell autópályán teligázról fékezni? Velem ilyen nem fordult elő
1.nap sütéses szèp reggelt.
Nem éreztem magam biztonságban pályán amikor teli gázról elkezdtem fékezni és alig lassult a zx9 új fékekkel. 1000km alatt a gumiból elfogyott a minta.
Hát fiatal korunkban a vagizáshoz kellettek a 180-as belépők a városba meg néha a központon autóval is motorral is. Nyílván ekkora ökörséget már nem tennék. Autópályán más a helyzet, ott valahogy mindíg biztonságba éreztem magam
A hájeszem sokkal rosszabb kvalitásokkal rendelkezik-e téren Szintén hátsókerekes és üresen igen orrnehéz a konzervdoboz
Béjemvét venni sem siet mindenki vizsga után. Pedig azok a fostalicskák hátsókerékhajtányosak. Hideg aszfalton, hideg gumival, na ahhoz kellene a gyakorlat.
akkor ott chicagó van, vagy pilóta nevelde ?
Hamar megtanultam (18) hogy városban nem száguldozok. Mostanában már autópályán sem.
mert olyan általános dolog, hogy a vizsga után közvetlen vezetés technikai tréningre siet mindenki
28 éve vezetek, több mint fél millió km-errel a hátam mögött azt sem tudom, hogy hol találnék ilyet az országban Bár szerintem már nem is akarom, mert még elszalad a következő 28 év azt leteszek az autóvezetésről
Ahhoz, hogy valaki ne száguldjon városban 150-el, meg nem kell vezetéstechnikai tréning sem. Elég ha elmúlik 25. Nekem legalább is az idő sokat segített ebben
Montammán, béjemvét az vesz, aki hosszabb autóneveket nem tud megjegyezni. És ehhez a tudáshoz képest vezet is. Béjemvére van péze, de, hogy befizessen egy vezetés technikai tréningre, arra nincs!?