Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia ! ha írsz évjáratot és típust akkor tudunk segíteni, bár így a műszerfal és a teló felső kupak színből ítélve 98-99 296mm, talán van 2 pár az egyik 4.2mm , a másik talán 4,3mm.
de azért jót röhögtem, a hülye is tudja- reméljük
Ez már nem!
mosható
féktárcsa eladó van vkinek?
Ráfér a szerviz...
Egy két ápoló normális volt a többi hagyta éhen hallni a mellettem fekvő öreg embert. Dokit műtét után egyszer láttam 3 percig. Zárom nem akarták kiadni. Verhigitot fenyegetés után irtak fel pedig kötelező. Nővér 50 csengetés után se jött be. Ha javulna a helyzet a fele bandát ki kellene rúgni de igy is kevesen vannak. Es még finoman fogalmaztam!
Te meg még is,hogy gondolod,hogy rendelési időn kívül balesetezel
Felelőtlen vagy
nekem sem volt a mentősökkel semmi bajom. Rendesek voltak, tették a dolguk.
Igaz a műtétre reggeltől délutánig kellett várni de volt fájdalomcsillapítás, infúzió. sedu pont nem fogott ki normálisat
Ezel sajnos nincs mit kezdeni, minden pályán vannak olyan parasztok, akiknek nem kéne ott lenniük, te ezek szerint pont ilyeneket fogtál ki. Én Sopron mellett lakom, Nagykanizsa mellet volt a válleszakadós balesetem, egy rossz szavam nem lehet a mentősökre, meg a dokikra se, velem nagyon rendesek voltak. Még a helyszinelő rendőr is kellemes csalódás volt, utánam jött a kórházba, kivárta türelmesen míg jut rá idő, abszolút segítőkész volt mindenben.
A külföldi biztosítást sem értem, nekem sincs magyar már 20 éve mert Ausztriában dolgozok, de semmi gondot nem jelentett, simány megcsinálták a műtétet az e-cardomra, nem kellett semmit sem fizetnem az itthoni ellátásért semelyik balesetemnél, meg egyéb műtéteknél sem.
Mondjuk olyanom volt a soproni kórházban, hogy esés után 16:05-kor bementem hogy csókolom, asszem eltört pár bordám egy motorbalesetben, mire mondta a kedves hogy jöjjön vissza holnap 4 óra előtt rendes rendelési időben, mit gondolok én hogy délután van balesetem?
Elég szar érzés főleg hogy nem volt nálam telefon az eséskor... A legrosszabb a kórház volt 16 órától a műtétig senkitől nem kaptam fájdalom csillapítót pedig kértem a mentősöktől is. A mentősök kifejezetten gecik voltak egy hónap múlva szívesen elbeszélgetnék velük aztán én vinném be őket a kórházba. Kijött a 3 féreg és nem akart bevinni, nem kapcsoltak egy rohadt villogót se, felőlük megdögölhettem volna. Józan voltam normálisan viselkedtem, egyedül a ruhám volt sáros. Nem tudom miért vannak ezek az emberek az egészségügyben ha utálják csinálni. Emiatt ha lesz még egy ilyen esésem abbahagyom a motorozást.
Külföldön lakom nincs magyar tb.
Hű baszki, ez kemény lehetett. Nem vagyok gyakorlatlan én sem az ilyesmiben, én is mentem haza motorral egyedül a krosszpályáról törött bokával, mikor otthon levettem a csizmát, konkrétan behugyoztam a fájdalomtól. Meg néhány motoros esés során volt kéz, oldalanként több borda törés, váll leszakadás, de azért ez, hogy mindkét csont eltört és semmi sem tart, ez azért elég űberelős. Azt a rögzítést is csak filmen tudtam eddig elképzelni.
bocs szeki ezeket a videókat nem feltétlenül bírja a cizellált lelkem
magán úton mentél kórházba vagy nincs tb?
emléxem arra
szerintem legközelebb próbálj ilyen fekete dögöt egy éves kora körül beszerezni, még hátha hozzád szokik
Ezt úgy akarták megcsinálni rajtam a hentesek hogy nem altatnak el. Szadista perverz állatok.
641e a műtét 2 hónap bevétel kiesés kb. 1,5 milla.

Nagyon hasonló a debreceni sztori is: pont akkor volt az "új" fekete kutyánk fél éves mint most is. Nem vagyok babonás de csúnya átok. A kar törésemkor kocsi ütött el. Az nagyon lassan gyógyult, most jobb a helyzet.
ezt, hogy érted,hogy 3 gally darabja 5 kiló? Mit ütöttél ki?
én még debrecenbe is találkoztam veled amikor meg a karod volt rottyon
az futott át bennem, hogy te ezt már direkt csinálod nosztalgiából
Tavaly is így kezdtem. Második motorozáskor kulccsont törés. Persze egy láb fa angol mértékegység... 3 gally darabja 500.000-be lesz pedig a motor nem is törött össze.
Én egyből üvöltöttem a vadászok azóta is haragszanak rám mrt elmenekült az összes állat a környékről.