Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A Bro és a HÁ valamint az ÁSZtatott nem erre utal és a faszt is túlzásnak érzem fiam a kis pömpölődre.
Há hogy a szádban ásztatott faszomért ne lenne már.
Bro? Nincs szókincsed?
Ez gyenge volt Bro.
Fiam attól, hogy roma vagy még lehetsz motoros! Anyukád miatt sem kell szégyenkezni, lehet takaród nem volt, de anyáddal a füled addig húztuk, hogy tudj mivel betakarózni.
Abba ne haggyátok, csak söré megyek!
Kérdeztem, azt mondta elküldött már a te jó kurva anyádba me ilyen anyás gyerek vagy te,,, jól meg kék szoptatni! kérdezd csak meg anyádat ha szereti az egyetlen putris kis fiát akkor hazudni fog neked hogy az egyetlen kis 9. fiának össze ne törje a szívét aki amolyan hajnali gyerek (fele geci fele húgy) de ugyan akkor a legtöbbre is vitted amellett hogy kapnak rád fogyatékossági segélyt, mert lett egy motorja. Cigányok között igen ritka, no nem a fogyatékosságról beszélek, mert az oké hogy apád a bátyád, hanem az hogy motorod van mert motoros gyerek cigányból nagyon ritka.!
Fiam, remekül működik minden, kérdezd anyád!
Ha több lesz a tisztelet akkor fel fog állni neked?
Több tiszteletet fiam! Felneveltelek, mindig füleltem rád!
Vén Buzi Létedre neked már fel sem áll. Tudom... Tudod.... Tudják...
Én nem vágtam le fiam!
Mi előtt le dölt volna Apám levágta. Aztán megáztatta az eső. Most van egy kis szaga, ee legalább nem dölt el.
Ez a parasztkodás mindíg kockázatot rejt magába. A szamóca felével a haszon odalesz, a májusi esőtől meg a lucerna rohad be
Ilyenkor kell felvenni a biztosítási pézt
Mirelit szamóca, csak zacskózni kell.
ÁÁÁ itt sem győzük a csöves munkàt és ott van agrárium ma reggelre fagyott le a szamóca felé a lucerna le dőlt az eső 1 hónapot késett itt legalább történik valami kint tiszta unalom az élet
Úgy kellett volna megverni őket hogy ne tudjanak utána beszélni!
mi a baj ezzel? még le is van glettelve
márhogy jobbra
hát annyit kell tudni megítélni, hogy befejezte-e az előzést mert akkor behúz balra. Egyéként rengeteg kamiont látok autópályákon előzni, egyetlen egyszer láttam, hogy kivett egyet a rendőr.
kettő között
lehet itt verekedni, már többször is kiszállhatnék és agyba főbe vernék mást, ebben a koszlott országban nem azt büntetik aki balesetet okoz hanem azt aki közlekedik. a tütü-vel közlekedők 40% alkalmatlan a vezetésre, úgy mint pl én a harangöntésre, de én nem próbálkozom meg vele, az a 40% se tenné meg. az hogy több 10-20 év közlekedésben eltöltött idő után is heresérves balfasz, elindult valahová de nem akar oda érni, vagy nem gáz ha nem találja de legalább jelezné a barma hogy uff eltévedtem és figyeljetek rám mert barom dolgokat tudok művelni, az érthető. az alanti videóban tiszta idő egyenes út 100% jó körülmények esetén is a tütü-s balesetet okozott, ha ezt egy tökös előrelátó és szigorú bíró látná, az anyagiak megtérítése -ÉS A KÁRTÉRÍTÉS- után -ugyanis soprontól nyugatra olyan is van- a bíróság étkezdéjében a billegő hűtő lábát támasztaná meg örökre a huhukis jogosítványával, + még a kerékpár vezetésétől is örökre eltiltaná !