Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jah mitom volt csak most bekerült egy kereskedésbe és árukljuk most meg a zxr -el járkálok hát van róla képem de nem igazán jók mert sötét van de lehet hogy felrakok egyett.
tudsz völtenni képet róla, kiváncsi vok, de neked nem mitod van volt ?
MR2T ugyanazt csinálja amit minden honlapon, minden topikba, SZÉRQRJA AZT!
Ménemhagyod már az idióta mentalitásodat....KURVAUNALMAS!!!!!Minden topik televan szarva a baromságoddal.......
Mr 2ütem és pajtásai akik ócsárólják ezt a jó motort!

Na csá hogy felvilágosítsalak képzeld a napokban vettem egy Kawasaki Zxr 250-et az enyém biztos hogy 52Le mert volt is teljesítmény mérésen és képzeld az enyém 200-at megy mert a napokban mértük és egy kocsi jött utánnam egy 607-es peugeot. Na szóval te maradjál a 2T motoroknál amikhez értelmeset is hozzá tudsz szólni . És ezek biztos adatok a műszerek nem csalnak és te még nem gyorsultál egy ilyen géppel úgyhogy semmilyen véleményed nem lehet róla. Tudod mit jelent a 19 ezres fordulat kisfiam azt hogy egyesbe 90Km/h megy. Mégegyszer szóval miért ilyen motorom van csak tudom hogy megy.
Hány le ez a zxr250? 40?
látom Mr beindultál rendesen.
mar miert ne lehetne?en azzal hasonlitom ossze es kesz.mivel kulonben unfair.

a neger boxolokat sem eresztik ossze a nagyobb sulyu feher boxoloval
szerintem meg ZZR 400-rol volt szo.
amúgymeg neked kellene letjobban tudni hgoy a 2T-t nem szabad összehasonlítani egy ugyan anniy ccm es 4T motorral...
nem akarok vitázni emrt úgyse nekem elsz igazam
jah csak hogy tudd zxr 400 simán fingat régebbi 600 gépeket
szeritnem a zxr 400 az S4 es
En tudom,elolvastam! :) bar az elottem hozzaszolo ZXR 250-re mondta.
Nekem is mutathat ora 250-et,attol meg nem agy annyit.
2hengeres szaros 400-as 4T Orul ha megy 170-et azzal az idommal.
figyi kisovodas,legalabb ne beszelnel hulyesegeket.hol megy annyit?talan az almodban.!
és mr2t kedvéért akko ugy mondom,hogy annyit mutatott az óra.
a 200-20at zzr400ra mondtam...félre értés ne essék
bocsi...akkor tankon keresztul megy,a tank ala.ugye?
hűdesok okos ember lett itt hírtelen fantasztikus ez a szarkazmus
pedig megy anynit öcsibogyó
Az a két cső nem a tankba megy bele hanem a légszűrőházba Egyébként SSP400ban versenyzők le szokták kötni... Szóval nem igazán hatásos.
Amúgy a ZXR250nél ilyen 200ak-ról ne nagyon beszéljetek
Pszt...nem tehetek rola,amikor meglatom ezeket az aranykopeseket elkap a rohogogorcs.
:DDDDDDDDDDD

NA picit lazítsd Zoli, sokleszez:D
"kicsit azért szerintem születni kell a zxr re"


"nagyon durva kis gép."