Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi a gondod srác??????
Joe-Z menny a saját topicodba szarni
Thanks MR2T & DC46 jó tudni h. vannak itt emberek akik nem csont hülyék!!!!!!!!!!
sajna a videót nem tudom jövő 7re intézni majd esetleg 3 hét múlva :(
addig is motorozzatok de óvatosan
Anyááám!

Messziről jött ember azt mond amit akar!

Nevetséges az az SP tényleg szép meg minden, de ne hasonlítsuk már össze egy Macska lámpás ZXR-rel. Egyébként a japán belpiaci ZXR400-ak is "csak" 190-et mennek. De azt 5. ben is! Egyszer volt szerencsém benne! De a vfr 400 nekem jobban bejött és abban fojtás sem volt!
nem csak optikaban
persze! :) csak ne 1000est mar :D inkabb akkor autot :)
Minden motortól csak azt kell elvárni és tudomásulvenni amit tud. mit számít hogy megy e annyit amennyit vagy kevesebbet, ha igy nézzük venni kell egy 1000 es gépet az tud majd 299 et a többi kisebb meg csak kevesebbet.
Mind1 ezek had szeditsek itt egymast.Nem tudom mit kell valamit mindig masnak beallitani,ami valojaban.
Így van!
hali.
ez igy van nekem fzr 400 van annak 220 a vége
Az ilyen hulyegyerekeknek mint te csak azoknak a szempontja hogy valami 200at tudjon.Amugy meg almodjal zxr250el 200rol 400as epp hogy megy 210 korul.
szanalom vagy te is.
Kar csak az a kulonbseg amig Joe-Znek motorja van nem egy ilyen fosdarab amirol ez a nyomorek topic szol.
:DDDDDDDDDDDDDDDDD
Mindig ez a kié mennyit megy...........?
Kár ezen macerálódni
És én mondtam hogy nem megy 200-at????? Nézzd már meg nem mondtam ilyet okoskám!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ugyhogy ne durrogj!!!!!!
És kit érdekel nem aza dolga h 200-at menjen!!! Optikában alázza a ZXR-T!!!!
engem az h dízel autó nem érdekel,hogy autó az sem érdekel...de a kis zxr megy 200at...és a te gilerád nem...ennyi
zlzx nek írtam veled semmi bajom ne érsd félre!!!!!!
joe-z
ha irsz valakinek választ akkorlécci használd a válasz erre felirtatot mert most például ezt nem tudni hogy kinek irtad.
ok?
zlzx ez most számodra nagyon gáz volt!!!!!!!
Látszik mennyi eszed van!!!!!!!
Te fasz én a Peugeot-on röhögök nem a Kawán ennyit már levehettél volna okos........
Egyébként ha lenne egy kis eszed akkor rájöhetnél hogy MR2T csak megint a Kawásokat szopatja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Te el is hitted okoskám h 217-et megy egy max 90lovas kisárúszállító!!!!!!!!!??????
Nagykoponya vagy haver!!!!!!!!!!!!!!!!!!
joe mert a gilerád aztán annyira megy...huhu be ne szarjak....
nem vagytok ti egy kcsit gyilkos emberek, egy szivo dieel nem arra való hogy üvegen mászkáljatok vele, az csak nyomaték király, 50 nél már 5 ben kell vele menni és 90 az utazója
háhááhháháháháháháhháháháháháhháhá
Akkor 80-at csal az óra!!!!!!!!!!!!!!!!!hháháháh