Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dugd fel magadnak a 2Ts motorodat bunkó minek kell itt hacacárézni hogy te miylen fasza meg miylen jó gyerek vagy minek mondasz véleményt egy oylan motorról amin még nem is ültél s*gfej csinálj egy 2T topicot ahol saját magadat tudod bálványoztatni egoista barom vagy
Jani én hiszek neked
amúgyis egy 2T motort ami tegyük fel 250 ccm azt egy 500ccm es 4T motorral illik összemértni mivel a 2T motor midnen főtengely fordulatra jut 1 munka ütem míg a 4T motornál 2 főtengely fordulatra jut 1 ütem ha meg anynira okos vagy hogy annyira odavagy a nsr 250 motorodtól azt isnézd hogy az a motor pályamotor míg ezek a motorok utszai motorok nem pálya motorok amúgymeg ha egy iylen motort készítenének fel hogy induljon versenyen elég meggyőző lenne de hisz te istennek tartod magad az nsr250 motoroddal úgyhogy kár votl enynit írnom szűk látókörűséged úgyse fogja megenni a mondataimat
egy CBR es egy FZR 250-el mertek be,ugye?


"Az én a saját zxr-250el 207 km/h et mentem a tavaly nyáron, és ezt két mocival mérték!!!
Tudom h ezt nem nagyon fogja senki elhinni, de én tudom h ez az igazság."

szerinted ez az igazsag,az osszes tobbi ember ugyis tudja,hogy hazugsag. :) Nevetseges vagy.

Elottem levo hozzaszolo (ZXFeri?) mondta,hogy a 400-as ment 208-at...latod,azt elhiszem...akkor szerinted a 250-es is ugyanannyit megy?
en elvbol nem ulok ra egy bazi nehez szeles soros 4 4T-re.
ZZR 400
akkor uljel ra egy 250-es 2T-re is. Ha ZXR-tol igy el voltal ajulva,akkor a 2T-re fel se mernel ulni.
az en mentalitasommal nincs baj,a tied idiota,meg azoknak akik azt mondjak a ZXR 250-re hogy isteni motor es 210-et megy.
"Tudod mit jelent a 19 ezres fordulat kisfiam azt hogy egyesbe 90Km/h megy."

19-ezres fordulat azt jelenti,hogy gagyi a motorod.
Meg 250-es ZXR-rel nem gyorsultam,mert nem lenne fair.De ha ZXR 400-asokat ott hagytam egyenesben anno az NSR-rel,akkor szerinted egy ZXR 250-es odabaszna nekem? gondolkozzal
Az én a saját zxr-250el 207 km/h et mentem a tavaly nyáron, és ezt két mocival mérték!!!
Tudom h ezt nem nagyon fogja senki elhinni, de én tudom h ez az igazság.
Ciao!

Jani! Az evo??? Milyen formában sikerült elcserélni? Lecserélni? Beszámítani stb.?
Feri. A nevem alatt lévő zzr400re értette,katt rám,meglátod..
Ezt melyik tipusra értetted Mr2T? : "2 hengeres 4t szaros 400 as nem megy csak 170 et"
2 ütem okoskodni látom tudsz, de hogy a porszívó cső hová megy azt már nem.
a 91" es 400 as zxr 208 at ment 2003 ban Kunmadarason.
Akárki akármit mond inkább egy 4 ütemű gép mint 2t.
Szerelni tudjátok a gépet vagy csak hajtani?

Figyu 2t menjél hondával, suzukival, utánna kawával és megtudod mirt kell rá születni,
de ne csak egy kört hanem tartósan, 98 as évjárat előttiekkel lehetöleg.
Szevasztok
Valaki tudja a zxr250-es végsebességét ha lehet akkor a 1993 körüliét?
De bármelyik érdekel!
Előre is köszönöm.
ez inkább a kis gpz
kurvára nem zxr
szerintem
kawasaki web oldalán ezt a gépet találtam ami ninja 250r néven található ez hasonlít a gpz re eléggé nem divatos külsővel felruházott motor de van iylen is és ezt sem forgalmazzák magyarországon sajnos pedig remek tanulomotor lehet
Osztom Dani barátom véleményét nagyon vad kis masina ez a zxr-250.
Küldök egy képet az enyémről, én nagyon meg vagyok vele elégedve, egy pár nagyom gépet már megfingattam vele és mikor megálltunk csak néztek hogy ez 250es, én meg büszkén feszítettem mellette.
6. ban tiltásig még nem forgattam nem volt sajna lehetőségem mert ősszel tudtam csak igazából menni a motorommal .igen 10 ezer felett igen jól megindul ami ha elstartolsz nagyon gyorsan történik és már egyből 2. 3. 4. ésazon veszedészre amgad hogy 160 mész nah jó biztos ebbe bele fognak kötni akinek nagyobb motorja van hogy mit képzel ez meg hogy az tök lassú szerintem nem nem egytapasztalt motoros ült már a motoromon és mondták hogykellemeset csalódtak kora ellenéreigen jól emgy ami a lényeg hogy 14 ezres fordulaton mentem vele 170 km/hval 16 17 ezer körül van a tiltás szóval ami az órába van íírva (180) gond nélkül megcsinálja szerintem az enyém gyári dobbal 190 megy de van egy isemrősöm a János :) neki yoshi dob van rajta és tőlle tudtam emg hogy sokkal jobbam a dobtól
4 ütemű 250 léttére igen jól megy keveset fogyaszt viszonyle rettentő jóhangjavan sokan azt hiszok hogy1000 ccm es vagy leggalább 600 motorról van szó
jól lehet vele tanulni mert pont ott van hogy se nem túl gyenge(hondacbr125) se nem túl erős (nsr 250) jó kis kanyarvadász gép kár hogy nemforgalmazzák Magyarországon az újabb változatát
Hello emberek!!Csak 1 tapasztalat:nyáron mentem egy kawa zxr 250-nel,nagyon odabasz,főleg amikor 10ezer felett elkezd pörögni!!Én crossozom,de később mindenképp szeretnék egy ilyen gépet!!Ja es egy kerdes mennyi a vége a kis 250-nek??Addig is gyűrjétek ezeket a fasza gépeket!!
Hali Mindenki. Egyik barátom eladja a motorját: ZXR250 "96-os, ződ-fehér. részletek emailben: ogre-orange@freemail.hu
Hello!
Aban szeretném a segítségeteket kérni tisztelt kawások,h segítsetek nekem....elkövetkező időben összeszeretném kötni az életem egy 250-vagy 400 zxr-rel!
Viszont túl sok infom nincs róla
Tehát megköszönék egy-két fontosabb tanácsot,h mikre kell figyelni meg ilyesmi!
Méretbeli külömbség egyébként van a 250 es és a 400as között!?vagy csak nehezebb a 400 as?
Előre is köszi az infot !
Esetleg ha van vmi jó gép eladó várom....
Köszönettel Balázs
kakasd motorbontó
ott biztos van.
Ha valaki tud zxr fekete tükröket kérem szóljon írjon msn ben
Itt meg az enyém 91 es kiadás
Na itt van de ze akkor készült mikor elhoztuk és sötét volt majd teszek fel jobbat.