Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jol van mar eszleny...ne egy NSR-t hivjal ki,hanem egy RS-t vagy Mitot.
te hulye vagy,hogy erne tobbet?:) menjel orvoshoz
majd ha leraktad az erettsegit,utana hozzamszolhatsz kis pisis :)
Hát akkor a kamera alapból a vissza pillantóra nézzen hogy jól látszódjon mikor legyalázod
Én is ott leszek kamcsival!!
always Sor4!!!!!
tavasszal majd csinálok már egy videót kihívok egy nsr 125 motort adok neki egy kis előnyt majd meglássuk hogy mennyire megy...
Képzeld van motorom egy Cagiva mito evo és egy rs 125 is lehet hogy többet ér mint a te összes vasad de nem szólok hozzád csak légyszi hagyd ezt az egy toppicok.
beképzelt zsírfeka
elég fura motoros lehetsz te kretén nem hogy hagynátok egymást kretén mr2ütem
igazad van rs125
es mivel versz el?ZXR 250-el?
sugarzik rolad az ertelem :)

NSR 250 SE
NS 400 R
CR 500

nekem legalabb van motorom.
Mr2ütem

Na jó nem bántjuk a te nyamvatt nsr-ed csak HÚZZ EL A MI TOPPIKKUNKBÓL A RETKES ..........-BA BAZD MEG ÉS HA VALAHA ÖSSZE FUTUNK A PÁLYÁN ÖRÖMMEL VEREM EL RAJTAD A PORT TE FASZFEJ KÖCSÖG MOST MÁR AZTÁN HÚZZÁL ÁM A EL A TUDOD HOVA.Mennyél a te 2T toppickodba köszi. Bocs mindenkitől de már nagyon írritáltak a beszólásai: " úhh elverek egy gsxr 600-at pályán jó söfőrrel" mint a fene ja persze álmodsz mi? uhh persze tudod mikor mi sem hisszük el és tudod mit szerintem motorod sincs csak itt vered magad a téli unalmadba és direkt minket idegesítesz na akkor tudod hova húzzál el a kis................ eggyütt
Mar osszevesztunk. :) vagyis ok...mert hulyeseget akarnak nekunk (akik ertenek a motorokhoz) bemeselni.

De ha o igy boldog,akkor eljen ezzel a tudattal,hogy 210-et megy a ZXR 250-e.Akkor egy 250-es 2T meg 240-et megy es kesz.Vegulis minden relativ.

Te meg ahelyett,hogy ilyen fos soros 4T utan erdeklodsz,vegyel valami 1 hengeres motort.Ha mar edesapad salakmotorozott,kovessed a csaladi vonalat...ne szokjal ra egy ilyen ruppotlan kategoriara.
hat nagyobb,mint te a 30 eveddel.gondolom csak neten lattan lattal eddig motort.
Köszike az infókat.
Remélem azért nem vesztek össze azon hogy ki mennyit megy.
na ebböl elég volt megyek dolgozni..


Látom "nagy" szakértő vagy kisöcsi!!!!!!

mar van

barmok meg ti vagytok aztan meg majd csodalkoztok ha kulso iven elmegy nektek egy MZ-es.
Jól nyomod kawazxr: csinálj egy 2T topicot ahol saját magadat tudod bálványoztatni egoista barom vagy
Valakinek itt nagyon nagy a pofikája...
250 ZXR vs 250 NSR

nem osztogatunk,nem szorzunk,mar leirtam miert.

A neger boxolot sem kuldik ossze a nagyobb feher emberrel azt mondvan,hogy a neger dzsungelban nott fel es a felepitese sokkal kedvezobb,mint egy feher embernek.

De meggnyugodhat,sz Euroringen egy 125-os is elmegy neked.
Kawasaki ZXR 250 utcai motor.
jo vicc,annyira utca,mint az NSR...keszitheted te fel versenyre,akkor is elverik...sot,nem is kell beallitani melle az NSR-em,egy Aprilia RS 125 is elmegy neki.
Úgyhogy a zxr 250 motort inkább egy 125ccm es 2T motrral kellene összemérni de már megvolt és eddig nem votl 2T motor ami lehagyott volna (utszai motor)