Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem tudjátok, hogy jobbos féktárcsája esetleg idén lenne-e valahol valakinek? de szigorúan nem ütős, és normális vastagságú!
Éljenek a japán oldalak!
Gyári alkatrész katalógus

Ha érdkel valakit akkor itt utána tud járni szinte mindennek!
A második mezőbe kikeresed hogy ZX250A vagy C és beírod a motorkódot
Utána ki tudsz választani mindent a jobb oldali felső listából és meg tudod nézni a cikkszámot! Én is ez alapján rendeletem.
Vannak jó kis ábrák is
Tedd forróvízbe! Vagy bejön....vagy nem
Azt nem lehet szétszedni, anno én is próbáltam egy óra hosszat kínlódtam vele de hiába. Inkább széttört volna az egész.
Ahol van a gömb része, a csukló tulajdonképpen... azt hogy rendesen meg lehessen fújni, szét kéne szednem
Szia! Jólvan ahogy gondolod, zsákba macskát nem árulok, engem nagyon átbasztak ezzel a motorral, én meg csináltam, mert imádom! Ha jövő hétig nem értek ide, nem kell aggódni, nem 100% hogy elmegy!
Mármint hogy szét szedni? Le venni? Vagy a fejét a nyeléről?
Hellóka! Tudja valaki, hogy kell szétszedni a tükröket? fényezés elött van és normálisan ki akarom fújni ahhoz viszont szét kéne szedni darabokra
Szervusz!
Köszönöm szépen, hogy írtál!
Nagyon fontolgatom, hogy ismerősömtől kölcsön kérnék, hogy neked is meg nekem is jó legyen!:) Neked lenne kocsid, nekem meg egy értelmes motorom!
A Napokban értesíteni foglak a fejleményekről!
Köszönöm szépen még egyszer a válaszodat!
Üdvözlettel: Béci
Helóka! Az enyém a kis kawasaki!Őszintén szólva nem szívesen írnám le mennyit költöttem a kawasakira, mert elvisznek zubbonyban
Általában ebben az árkategóriában tényleg leves motorokat tudsz venni, de őszintén én azért adom ennyiért, mert csak a kocsi árárt kell kipótolni vele amit venni akarok! Másik motorom van, tehát nekem ettől nem függ semmi! Csere engem nem nagyon érdekel, mert nem tudok semmit kezdeni egy rs-el! Nem tudom hova valósi vagy, de ha ráérsz egy délután, gyere el, bátyáddal akár! Dombóvári vagyok, meg nézhetitek, mehettek vele, jáchattok rajta akármi Annyi hogy kb egy hét múlva megyek beszámíttatni egy autóba, és lehet akkor elmegy! Szóval ennyi kb! Ha valami érdekel, adhatok elérhetőséget! Üdv.:Dorián
Rendben Köszönöm szépen a segítséget!
Persze én sem nagyon hiszem, hogy bárki visszaülne egy 125-re 250 4T után, de próba szerencse! Hátha valaki versenyezni akarna vele!
Full korrektül akarok üzletelni, nem akarok senkit sem átbaszni, eszem ágában sincs, de ezt elvárom mástól is tudod!
Nem akarok senkin sem meggazdagodni, de rajtam se tegyék!
De gondolom ez így korrekt!
Köszi még egyszer a segítséget!
Remélem a közeljövőben, én is büszke ZXR tulaj leszek!
Ez a Doriáné, az életét ráköltötte erre a gépre. Én be sem merem írni mennyit, majd ha Ő szeretné leírja, elmondja. Ez a zxr is tipikusan az a fajta volt, hogy olcsó húsnak híg a leve. Ha lesz MSN-en megmondom nézzen be fórumra.
Hát igen, nem egyszerű dolog. Cserét szerintem kizárt, hogy fogsz találni az lenne jó ha az RS-t megvennék és kicsit rápótolnál és akkor tudnál venni egy frankó zxr-t. Pl az is eladó ami az enyém volt, 400E lenne az ára és az tényleg egy ritka jó állapotú zxr. Sajnos a tulajnak nincs ideje használni, mióta megvette tőlem (2008 szeptember) 1200km-t tudott csak menni vele. Áll szegény kis gép a garázsban. No de én drukkolok neked, hogy találj egy cserét.
Megosztom veletek is melyik mocira gondoltam konkrétan!
Bízom benne, hogy a tulajdonosa nem haragszik, ha picit megvitatjuk a motorját!
Rá gondoltam!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zxr-3897
256
Formailag is, kinézet alapján is tetszik, de motorikusan nem tudom milyen lehet!
Esetleg valaki tud valamit a motorról, esetleg tulajdonosáról, vagy hasonló?
Ha nem szeretné leírni, írj meg e-mailben, vagy vegyen fel MSN-re!
Nekem megfelel úgy is!
Pozitív véleményt ide is írhattok nyugodtan szerintem, de a negatívat inkább mail-ben, nem szeretném, ha bármi gond is adódna ilyenből!
Várom a véleményeteket!
Szia!
Azt mondod, hogy 350 környékén nm kapnék értelmeset, csak olyat amire sokat kell költeni? :(
2T-től már meg akarok szabadulni, csak hát senki sem akarja elvinni! :(
Annak meg nem sok értelmét látom jelenleg, hogy teljesen tökéletes állapotba rendbe rakjam, költsek rá 100 000Ft-ot, aztán utána ne tudjam ugyan úgy eladni!:(
Ezért gondoltam, hátha valaki elcserélné, mert szeretne pályán több időt tölteni, vagy ilyesmi! Arra jók ezek a 2T motorok, hogy kimenjen vele az ember pályára, aztán ott kergesse velük a 600-asokat!
Túrázásra nekem nem a legjobb, mert évente elég sok km megteszek, és ugye egy 2T-t generálozni kell 15000km-ként!
Nem éri meg nekem!
Jó lenen ha akadna egy ilyen normális, nem ütött kopott motor, nem kell nekem gyöngyház-metál fényezés! Csak legyen rendben, ne essen szét alattam 5000km után!
Nagybratyóm motor szerelő, szóval olyan úgy sem hoznék el, amire ő azt mondja, hogy kukába való! :)
Esetleg ha valakinek van ilyen csere szándéka szóljon, és megbeszéljük!
Kompromisszum képes vagyok! :D :D :D
Köszi a segítséget előre is!
Üdv.: Béci
Az a baj ebben az árfekvésben szinte csak olyat kapsz amire költeni kell még rendesen. És ez nem a vételnél derülne ki hanem mikor már nálad a gép.
Sziasztok!
Nincs valamelyikőtöknek eladó 250-es Ninja-ja?
olyan 300 000Ft-ig nyerőképes az üzlet!
Esetleg ah beszámítja valamelyikőtök, akkor van egy 97-es Rs 125-ösöm, full papiros, full poweres(állítólag 33 Le)!
Ha esetleg versenyzési célra kellene abban is tudok segíteni, egy komplett pálya idomszettet egy héten belül szerzek rá, az ára így is 200-240 000FT
Ha kell rá tudnék fizetni a motorra 100-150 000Ft-ot!Ha valakinek felkeltettem volna az érdeklődését, az érdeklődhet a beciby@citromail.hu címen, vagy vegyen fel MSN-re a bikerboy1990@citromail.hu címen, és ott tudok képeket is küldeni a motorról, és meg tudjuk beszélni a részleteket is!
Köszönöm érdeklődéseteket előre is!
Üdv.: Béci
Üdv!a komplett rendszámtáblatartó nincsen esetleg valakinek eladó?és ha igen mennyibe kerül?köszönöm
Sziasztok, szeretnék kérdezni 1-2 őt.
Nyár végére szeretnék vennni egy ZXR250 est.. ha minden összejön...
Nahmármost az lenne a kérdésem, hogy strapabirás szemponjábol mien a gép ? Tipushibái vannak ? Alkatrész ellátásilag mien a szempont ? :) nah meg 1-2 hosszab túrát kibir e ?! :) nah meg hogy mit kell tudni rólla ?
Lássatok el legyetek szivesek némi informászióval :D :)
már nekem is... kettő...
Szomorkás jeleket akartam...:(:(
Annyira sok? :)...szegényke...:)

Am egy főtengelyem van ehhez a tipushoz...:) meg asszem pár hajtokarom..:)
Ezt nem fogja tudni felsorolni az biztos.
Mért? mi baj volt vele mostanság? bár több mint 3 éve adtam el neked...ha csak mostanság volt vele gond az elég jo...:)