Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát, azzal kivédhető lett volna, ha pontosan megméritek a főtengelyt felkészült szerelővel. De konkrétumot nem mondtál, hogy pontosan szerinte mennyire szar... Valami szubjektív, ha használná hamar lenne valami-dolgot láttam
hm... szép színes láncok...
ha gondolod, nekem asszem még van ezen kívül is egy elfekvőben...
Vagány lesz a kék felnicsík
bár én az "eredeti" zxr és ninja logót tenném rá.

A főtengelyszépségversenyre van más nevező is ?
...lehet veszek én is egyet az íróasztalra
Áh az a helyzet hogy ez geci szép:O Miért nem gyártanak már ilyen gyönyörű mocikat:(
Akkor már itt van az én régi főtengelyemről is egy kép. :D
no, az enyém ilyen lenne...
Átalakul a pici ninja, még kap 1-2 dolgot :D
nah jó, majd ma-holnap csinálok egy képet...
Naaa linkeld már
hehe, azt inkább nem linkelem be, ami a szobámban az asztalon van szobadísznek... az ennek kb. az ellentettje...
Ez igen, még nem láttam zxr250 főtengelyt. Látszik hogy egész életét olajban élte..
Ha a 3 nap eltelt nem vagy köteles visszaadni a pénzt! ENNNYI!

Mit pereskedik? Nem utólag kell okosnak lenni
Olyasmit beszélt, ha berakná 1000 km után lehet csörögnének a csapágyak...... De akkor se értem, mert a hajtókarok is jók, főtengely jó. Most, ha a csapágyak mikor adják meg magukat, a használattól is függ. tudom ,h nem szart küldtem....... Nem volt új a cucc, jóhogy nem kap full gyári értékeket......
Hát azt csak megismered hogy azt a főtengelyt küldi-e vissza amit te neki. Nem talál csak úgy zxr 250-es főtengelyeket.
De most valamit nem értek. Azzal volt a baja, hogy szar volt a főtengely amit te küldtél neki, vagy nem passzolt az ő motorjába? Mert ha az utóbbi akkor a személyes átvétel se ér semmit, csak ha elviszi az ő motorját és nálatok belepróbálja a főtengelyt.
Amiről tudtam, h szar, pl így voltam a féktárcsákkal.... nem is árultam.. Még a mai napig is lent vannak a pincében. Nah mind1, majd lesz valahogy.
Teljesen igazad van .
jahjah... ha annyira fontos lett volna, és fél attól, hogy belebukik, akkor elmegy, személyesen megnézi, és csak akkor veszi meg, ha faszán leméricskélt mindent...
nekem egyszer volt, hogy vettem egy tárcsát, eljött a srác, megmutatta, mondta, hogy semmi baja, minden fasza vele, én meg elhittem... (pedig mondjuk ott tényleg a kezemben volt vásárlás előtt)
aztán felraktam, és jobban ütött, mint az enyém... :D persze utána hallani sem akart arról, hogy visszaveszi, és rám baszta a telefont... le tudtam volna tépni a tökeit, és megetetni vele, de valahol neki is igaza van, mert én voltam a hülye, hogy mondjuk méricskélés nélkül megvettem...
de ott van az az eset, amikor tényleg az eladót akarják átbaszni (a kecske is megmarad, és a káposzta is jóllakik alapon :)...
szerintem kényes téma ez, de mindenki a saját lelkiismeretére hallgat...
nem egyszer fizettem tanulópénzt, és azért nem is keveset, de bevallom, hogyha megint ilyen helyzetbe kerülök, akkor ha szimpatikus az eladó (nah és akkor innentől pá objektivitás), újra távvásárlást csinálok...
amúgy összességében többször tudtam normálisan bonyolítani a vásárlásaimat, mintsem hogy átbasztak volna...

konklúzió: ne vegyél semmit, termelj magadnak... XD éljenek az amisok!
Honnan tudjam, h mit küld vissza? Meg mondom, h jó volt, hisz a motor mikor szét lett bontva a blokknak semmi baja sem volt. Személyesen kell eljönni és úgy elvinni ilyet. Mivan, ha a rosszat küldi vissza ami neki volt szar?
Igaza is van. Ha valami nem jó, akkor küldje vissza és kész. Te mit csinálnál a helyébe? Megvett egy főtengelyt amit nem tud használni.. Gondolom nem 1000 ft volt..
Nem előre fizetett, utánvéttel küldtem. Eltelt 1 hét.. és most reklamál...
Főtengely volt hajtókarokkal, de előtte direkt megnézettem szerelővel és mondták, h jó. Képeket is küldtem a srácnak. Vagy az lehet, h nem passzol a motorjába, mert 3 fajta főtengelyt van ezekhez. Mondta ,h beperel, ha nem veszem vissza.....
Szerintem meg az a hülye, aki előre fizet. Én csak utánvétellel szoktam rendelni netről. Addig nem fizetek, amíg nem ér ide a cucc..
én kétszer is pórul jártam rossz cuccok miatt...
de le kell nyelni, az a hülye, aki utánvéttel vásárol...

amúgy mi volt az? mekkora érték? mi a baja vele?