Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Keresek zxr250C-hez (1994 évjárat) vezérműtengelyt.
Van! Adatlap!
Sziasztok
Valakinek nincs eladó 91-es zxr hez benzincsapja vagy hogyan lehetne javítani , valamilyen más motoré nem jó hozzá? Mert most nyitva van egész nap , nem merem elzárni mert nem jó valami elvan kopva benne vagy valami hasonló. :)
Szia. Eredeti gyári. 20/2546747 csörgess meg.
Szia az idomszet eredeti gyári vagy már utángyártott ha gyári akkor mennyire tartod?
Szia szerintem a karbisorod tele lehet rozsdával a fúvóka pedig lerakódással egy két órás munka kitakarítani youtubon találsz segítséget a szét és összeszereléshez én éppen most végeztem vele már csak egy pár "o" gyűrű kell amit nem szerelek vissza de az filléres dolog!
Ez jól hangzik. Megvannak hozzá a dugók és a gyűrűk is? Mikor és hol tudnám megnézni? Én budapesti vagyok.
Hengersorom van, de nem tudom milyen az állapota. Ha van furatmikronod, és érdekel, akkor valahol össze tudunk futni...
Nekem van abból is egy tartalék. :) Holnap délelőtt körbenézek a garázsban, ha megtalálom teszek fel képet róla.
Nekem nagyon bejött a kis Ninja! Sajnos sok belőle a hozzá nem értő ember által szerelt, ezáltal kókányolt példány. Az ilyet helyre tenni elég költséges, de nem lehetetlen. Olyat kell kifogni, aminek ismered a múltját, mert a karbantartásokat nagyon be kell tartani. Akkor meghálálja a törődést, nincs vele gond. Olajcserére nagyon érzékeny, ha azt akarod, hogy fogjon a fék, le kell cserélni a fékfolyadákot is, időnként ellenőriztetni a szelephézagot, stb. A fogyasztása baráti, a gumi sincs rá arany árban. Kezdő motornak ideális, nekem is azért volt, hogy hosszú kihagyás után visszaszokjak a motorra. Mielőtt veszel egyet, figyelj oda, hogy az alkatodhoz jó-e? Eléggé hasalni kell rajta, nekem megváltás volt utána a 600-asra ülni. Hosszú túrára ezért nem szívesen indulnék vele, de napi 200 km-ig nekem kényelmes volt. Milyen felhasználásra vennéd? Szerpentinezni, túrázni személlyel vagy városba szaladgálósnak?
Hello
Érdeklődni szeretnék hogy menyire megbízhatóak ezek a 4 hengeres zxr ek ?
Megéri megvenni , mik a hibái ?
Hi.
Van valakinek eladó benzincsapja?
Eladó gyári hátsó idom.
Sziasztok

zxr250A- hoz keresek jó állapotú hengersort, dugót, gyűrűt esetleg komplett blokkot vagy C modellhez komplett blokkot.
Hello
Valaki nemtud 250-es zxr hez ledes hátsólámpát ?
Heló. Érdeklődnék a motor után. Mennyi lenne az ára?. Köszönöm.
Sziasztok van egy karbim eladó dettó olyan mint a zxr400 asé csak 2 milivel szűkebb a csatona(külső megegyezik felfogatásnál) ,és 88 főfuvi van benne 400asként küldték nekem de nem az "igazi" ahogy figyelgetem valóban 250-es lehet?
Sziasztok. Segítségeteket szeretném kérni. Kawasaki zxr 250c-nek kellene a gyujtási sorrendje. Ha tud na valaki segíteni megköszönném.
Köszönöm a választ , először ha nem nagy gond fényképet kérhetnék róla? Másodszor pedig simán csak ha a motort szeretném megvenni arra van lehetőség?
Nagyon érdekelne most egy zxr de csak ami hibátlan állapotban van

A képeket elküldheti a : vikktorr@citromail.hu e-mail címre is
Köszönöm szépen.
Írtam, ha kíváncsi vagy beszélhetünk a dologról. 20/254 67 47
Szia. DE igen, az enyémet. Nem árulom még, mert agyalok rajta, h eladjam e, hiszen ilyen nincs még 1. 8 éve van nálam.Felújított. KOmplett másik idomszet van hozzá és minden alkatrészből van hozzá egy pót. Ami, nem 1 hátrány. Viszont, így 500 ezer alatt nem adnám el, ennyi mindennel.
Sziasztok
Valaki nemtud eladó hibátlan állapotú 250es zxrt ? 400000 ft ig
Sziasztok.

Lenne eladó ZXR250-hez egy kiegyenlítő tartály. Akit érdekelné az írjon és küldök képet.

Üdv.
Segítséget szeretnék kérni, mik az ötletek?

Hidegen indul a vas, bár 4-ig felpörög, de ahogyan melegszik az alapjárat állító csavarral leveszem a fordulatot, majd beáll normálisra. Viszont ahogyan melegszik üzem meleg állapotra úgy kezd veszíteni a fordulatból majd megáll. Szerencsés esetben tudok még játszani a gáz/alapjárat kombóval és kicsit tovább megy, de miután már tényleg meleg, leáll. Gázra sem indul csak pöfög kicsit a kipufogóba, de be nem rántja. Kezd kabarévá válni az egész. Köszönöm.
Sziasztok
Eladó egy 89` es zxr-250 A tip. motorkerékpár, akár bontás céljára is.
A motor 5 éve nem használtam, de egy száraz garázsban állt felbakolva és letakarva. forgalomból nincs kivonva korlátozott jogsival vezethető!
Csak egyben eladó nem bontom!
Amennyiben érdekel hívj tel.:0620-382-73-41